Nový bobber Victory High-Ball

Filip Tichý 22.1.2011

fotka

Značka Victory v New Yorku představila nový model High-Ball, který reaguje na současnou módní vlnu chopperů ve stylu bobber a hot-rod.

Victory High-Ball vychází z úspěšného modelu Victory Vegas, ze kterého převzal základní linii, tvar nádrže a samozřejmě také chloubu této značky - vzduchem a olejem chlazenou pohonnou jednotku Victory Freedom 106/6 Stage 2 V-Twin v úhlu 50 stupňů se zdvihovým objemem 1731 ccm (106 kubických palců) a na chopper opravdu úctyhodnými parametry 97 koní maximálního výkonu a 153 Nm krouťáku. High-Ball má na rozdíl od Vegas ostřejší úhel řízení a menší a širší přední kolo opatřené pouhým náznakem blatníku.

Zajímavostí jsou nastavitelná řídítka, která si můžete nechat v horní poloze „kapitán Amerika“, nebo si je pomocí několika šroubů sklopit dolů do cestovnější polohy. Veškerá kabeláž i snadné nastavení zrcátek podporují obě polohy, spolu s řídítky se natočí i budík přístrojovky. Podle Victory by měla být v obou polohách zajištěna dobrý ovladatelnost stroje.

Mašina je vyvedená v černé barvě komponent, ovšem 16palcová kola se chlubí obutím s bílými bočnicemi Dunlop Cruisermax o šířce 130 mm vepředu. Dozadu se místo tradiční stoosmdesátky nastěhovala pneumatika o šíři 150 mm. To by spolu s kratším rozvorem oproti Victory Vegas mohlo znamenat hodně živé řízení a tedy hodně zábavnou jízdu. Victory High-Ball by täké měla být ve srovnání s ostatními modely o něco levnější a v zámoří by měla hodně pozlobit svého přímého konkurenta H-D Crossbones.

Oficiální video k představení modelu High-Ball

 reklama

Videa

InstagramMotodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.