Jak bylo na BMW Motorrad Days 2013?

FilipT, foto: autor, BMW 8.7.2013

fotka

Další ročník megaakce v GaPa zaměřené na vše, co souvisí s motocykly BMW ještě překonal všechny předchozí akce.

Oslavy 90 výročí od začátku výroby motocyklů BMW se tu promítly do většího důrazu na historii značky a celý jeden pavilon byl v podstatě BMW Motorrad muzeum s průřezem historie všech modelových řad.

Hodně velký prostor letos dostali profesionální úpravci motocyklů, pro které byl dole ve městečku uspořádán i Classic Boxer Sprint hostící slavná jména ze stěva přestaveb. Co myslíte, jak se asi umístil speciální koncept R90 Rolanda Sandse?

Již tradičně tu bylo obrovské parkoviště plné strojů pro hodinové předváděcí jízdy nových modelů, s dlouhým pořadníkem na testování nového GS. Ale k vyzkoušení tu byla třeba i taková technická lahůdka, jako prototyp elektrického skútru BMW C-Evolution - samozřejmě jsme neodolali a řadu prototyp vyzkoušeli, zážitky přineseme v samostatném článku na webu Skútrmania.cz.

Na druhé straně zase šplhaly do sjezdovky velká endura obutá do špuntů v Enduro Parku, uprostřed na stadionu se proháněl Chris Pfeiffer a předváděl neuvěřitelné věci...

Nejlépe vám o atmosféru akce asi přiblíží tři následující videa.

Pátek na videu

Sobota na videu

Chris Pfeiffer kouzlí

A nakonec přinášíme fotogalerii s náhledem toho nejatraktivnějšího - desítky stánků s nabídkou doplňků, cestovní agentury z celého světa specializované na motorkáře, megaparty v obřím stanu pro pár tisíc motorkářů, „stěna smrti“, večerní koncerty na 4 jevištích... A stovky nádherných upravených motocyklů!

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.