Videa Honda Gold Wing 2012

TZ, Honda 21.2.2011

fotka

American Honda Motor Company dnes oznámila, že nový model GL1800 Gold Wing (2012) se začne od května 2011 prodávat v USA.

Poslední verze Goldwingu od svého uvedení na trh v roce 2001 prodělala již několik dílčích vylepšení. Ovšem „golďas“ si vytvořil natolik silnou image a skupinu příznivců, že to skoro vypadá, jako by se Honda bála na tak dokonalém a opěvovaném stroji něco výrazně změnit a přijít s úplně novým a třeba i silnějším modelem. Pro rok 2012 proto byl představen faceliftovaný GoldWing, který se od letošní verze liší výrazně jinou grafickou úpravou a řadou vylepšení, ovšem Zlatý základ zůstává stejný.

“Tisková zpráva: GL1800 Gold Wing je dlouhou dobu považován za špičku ve světě cestovních motocyklů a jeho legendární odkaz dále pokračuje. Cestovní geny motocyklu jsou ještě více podpořeny poslední generací sofistikované elektronické výbavy jako je aktualizovaná a inovovaná GPS navigace s uživatelsky přívětivým programováním sdílení cest s přáteli a dalšími jezdci, které může být zpřístupněno pouze prostřednictvím počítače. Na motocyklu se také nachází vestavěný přehrávač MP3/iPod® s rozhraním pro SRS CS Auto™ technologii surround sound systému pro zážitek s poslechu hudby. Kromě svého proslulého výkonného, ale přitom vytříbeného hnacího ústrojí a prvotřídní ovladatelnosti při sportovní jízdě přichází Gold Wing pro rok 2012 také s vylepšeným vzhledem, větším prostorem pro přepravu zavazadel, lepší ochranou proti větru a nepříznivému počasí, inovovaným nastavením zavěšení kol pro jistější jízdu a bezkonkurenčním komfortem pro jezdce i spolujezdce. Volitelná výbava zahrnující navigaci, ABS a airbag pak jenom potvrzují pověst Gold Wing jako nejslavnějšího cestovního stroje v historii motocyklů. Dostupnost modelu v USA: květen 2011.

První příležitost seznámit se s novým modelem získají návštěvníci mezinárodního motocyklového salonu v Greenville ve státě Jižní Karolina od 25. do 27. února.”

Evropská verze GL1800 Gold Wing bude prodávána zavčas pro sezónu 2012.

 reklama

Videa

Instagram




Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.