Diavelská párty Ducati

Roman Kalkus, Filip Tichý 22.2.2011

fotka

V zajímavém industriálním prostředí smíchovské MeetFactory si v pondělí dali sraz příznivci italské značky Ducati, aby společně oslavili desetileté výročí společnosti MotoItalia s.r.o a přivítali na českém trhu novinku Ducati Diavel.

Ještě než sličné čertice odhalily materiál pána pekel Ducati Diavel, tak známý mototrialista, 11-násobný mist ČR a vicemistr Evropy Míra Lisý představil svůj projekt BEZPEČNĚ NA MOTORCE s Mírou Lisým , tj. mobilní kurzy bezpečné jízdy pro všechny motorkáře, se kterými za námi od letoška přijede po celé ČR. Projekt má marketingový podtext „Nebuď Jouda!“ a Míra nám vysvětlil, kdo je Jouda: „Jouda je každý, kdo si bláhově myslí, že je pánem silnice, že stoprocentně ovládá svoji motorku a že se mu v silničním provozu nemůže nic stát.“ Jak takový Jouda vypadá si můžete zkusit ve veselé hře na www.nebud-jouda.cz. Více se dozvíte na webu www.bezpecne-na-motorce.cz .

Poté mikrofon převzaly rockerky ze skupiny K2, které možná znáte jako vítězky soutěže na rádiu Beat. Po několika rundách motorkářských šlágrů i songů z vlastní produkce konečně došlo na to hlavní, a sice představení nové mašiny Ducati Diavel. Jedna mašina na nás čekala pod plachtou na podstavci, druhá ale rovnou přijela po svých a většině ducatistů umožnila poprvé si poslechnout hudbu z jejího dvojitého výfuku.

Posledním bodem programu prokládaného hudebními vložkami pak byla charitativní tombola na pomoc dětskému domovu v Krásné Lípě u Rumburka, kterému společnost Moto Italia již delší dobu na svých akcích tímto způsobem pomáhá.

První test Ducati Diavel: Přečtěte si první test tohoto jedinečného motocyklu v ČR: http://motodenik.cz/clanek/146-prvni-test-ducati-diavel.html
 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.