EICMA 2014: Moto Guzzi Eldorado, Audence a MGX-21

Matěj Oliva 4.11.2014 zdroj: bike.se

fotka

Moto Guzzi představila na domácí půdě hned dva nové modely a k tomu jeden velmi zajímavý koncept.

Oba nové modely - Eldorado i Audance vychází z Moto Guzzi California 1400. Po vzoru své americké konkurence se i v Itálii rozhodli připravit další zajímavé varianty svého powercruiseru. Model Eldorado odkazuje na šedesíátá léta. Má šestnáctipalcová drátěná kola, výrazný lak a bohaté chromování. Bílé boky pneumatik a široké vybrané sedlo pak jen dokreslují celkový dojem.

Druhým počinem, který budeme moci příští rok vidět na silnicích se jmenuje Audance a je téměř pravým opakem. Je minimalistický jak jen to u takové motorky jde. Má namísto klasického světlometu s velkou kapličkou jen malé světlo. Na něm najdete jediný chrom, jinak je motorka kompletně v černé. Drsný styl dokreslují řídítka s hrazdou.

MGX-21

Třetí stroj vychází rovněž z Californie, ale jde jen o koncept. Nejvíc se asi blíží stylu Bagger. Najdete na něm výhradně černou barvu kombinovanou s karbonem a několika červenými doplňky pro sportovní styl. Je tu velká kapotáž a zakryté zadní kolo, disky jsou pak plné. Sportovnímu duchu odpovídají i výfukové svody obmotané azbestovou tkaninou. Velké plotny nahradily minimalistické stupačky s přepákováním. Sedačka pro spolujezdce pochopitelně chybí. Jde rozhodně o zajímavý koncept, který by se mohl v umírněnější podobě dostat i do sériové výroby.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.