Nový Drift Stealth 2

TZ Drift 14.11.2014 zdroj: Driftczech.cz

fotka

Drift Innovation (driftinnovation.com), sportovní a life-stylová společnost, která se specializuje na vývoj kamer a příslušenství, představuje 8. generaci kamery - nejmenší, nejlehčí a aerodynamickou akční kameru - Drift Stealth 2.

Na trh je tento nejnovější model celosvětově uveden 4. listopadu. Je to nejkompaktnější, nejvybavenější a nejsnáze ovladatelná kamera z kamer stejné velikosti.

Drift Stealth 2 natáčí dokonale ostré video ve Full HD 1080p při 30fps a 720p při 60fps pro zpomalené záběry. Díky otočnému objektivu o 300 stupňů lze perfektně nastavit záběr, díky WiFi konektivitě lze pomocí aplikace “Drift Connect” (pro iOS a Android) na mobilním zařízení na dálku kontrolovat živý záběr kamery, měnit nastavení a režim, spustit záznam a prohlížet a ihned sdílet uložená videa a fotky. Baterie vydrží na jedno nabití 3 hodiny v plném provozu a ovládání zjednodušuje vestavěný LCD displej.

“Stealth 2 je dalším krokem v naší snaze o neustálý pokrok a inovaci. Naši zákazníci žijí ve velikém světě plném nekonečných možností, jak vyjádřit svou kreativitu a sdílet vzrušující zážitky. Cílem při vývoji Stealth 2, bylo vytvořit malou kameru pro tento velký svět. Vždy jsme se soustředili na skvělý design, výborné vlastnosti a jednoduché použití. Výzvou pro nás nyní bylo, abychom k těmto prvkům navíc přidali atraktivní velikost. Se Stealth 2 se nám tohoto cíle podařilo dosáhnout.

Stealth 2 je výsledkem neustálého naslouchání našim klientům a jejich potřebám. Tento přístup osvobodil design od honby za vysokým rozlišení a snímkovou frekvencí, které není většina uživatelů schopna na domácích počítačích zpracovat..” říká Sab Jhooti, CEO, Drift Innovation. Stealth 2 se bude prodávat za doporučenou cenu 6.990,- Kč s DPH a bude k dispozici u distributorů po celém světě již od 4. listopadu. Už teď si svou kameru můžete předobjednat na www.driftczech.cz

O polovinu menší a o 40% lehčí

S rozměry 8 x 4,25 x 2,75 cm a váhou pouhých 97 gramů (menší o 48% a lehčí o 42% než kamery ze série Drift Ghost) se jedná o nejinovativnější a nejsnáze ovladatelnou miniaturní kameru na trhu. Díky své velikosti a váze, může být kamera upevněna prakticky kamkoli, aniž by to mělo vliv na váš výkon a aerodynamiku. Stealth 2 je sice malá, ale velmi bytelná a vlivům počasí odolná kamera.

Technologický pokrok

Stealth 2 je ideální jak pro profesionály, tak i amatéry. Je zkonstruován na bázi procesoru Aptina CMOS a asférického objektivu se 7 optickými členy. Postaven na stejné platformě jako Drift HD Ghost, natáčí Drift Stealth 2 dokonale ostré video ve Full HD 1080p při 30fps a 720p při 60fps.

300° Otočný objektiv

Také jako všechny kamery Drift je i Stealth 2 vybaven objektivem otočným o 300 stupňů, díky kterému můžete upevnit kameru do jakékoli pozice a vždy získat nejlepší záběr.

Nabitý funkcemi a snadné použití

Stealth 2 má mnoho klasických Drift funkcí, jako například časosběr, sekvenční snímání, záznam ve smyčce a režim černá skříňka. Jednoduché rozhraní umožňuje uživatelům jednoduše nastavit režimy záznamu: video, fotografie, časosběr a sekvence. Podle barvy LED indikátoru lze na první pohled rozlišit režim záznamu a zda je záznam spuštěn. Vestavěný 3.3 cm LCD displej odolný proti poškrábání nabízí přehledné informace o nastavení kamery. Displej mění barvu podsvícení v závislosti na režimu záznamu tak jako jako LED indikátor, takže máte kameru neustále pod kontrolou.

Wi-Fi připojení

S mobilní aplikací Drift Connect (pro platformy Android a iOS) má uživatel nad kamerou Stealth 2 úplnou kontrolu. Drift Connect je úžasným nástrojem pro nastavení záběru, dálkové ovládání záznamu, focení, přehrávání a hlavně sdílení snímků na sociálních sítích přímo z vašeho mobilu.

3 hodinová výdrž baterie

Lithiová baterie 1500mAh v Stealth 2 je jedna z nejmodernějších z baterií na trhu, které se používají pro kamery této velikosti. Nikdy už nezmeškáte záběr kvůli vybité baterii a to ani při tom nejchladnějším počasí.

Úhel záběru 135°

Mnoho akčních kamer disponuje úhlem záběru 170°, díky čemuž se zdají snímané objekty dále a menší, než jsou ve skutečnosti. Na základě zpětné vazby od zákazníků byl u Stealth 2 snížen úhel záběru na 135°, díky čemuž se zdají snímané objekty blíže a ostřejší.

Obousměrný dálkový ovladač (volitelné příslušenství)

Stejně tak jako modely Ghost, je i Stealth 2 je kompatibilní s unikátním obousměrným ovladačem. Z každého úhlu dobře viditelné LED diody, umístěné na dálkovém ovladači, barevně signalizují režim kamery. Ovladačem je možné ovládat několik kamer najednou.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.