Oblečení PSÍ Hubík s tiskem na kůži

TZ PSI Hubík 11.11.2014

fotka

Český výrobce motooblečení PSí HUBÍK zpracovává originální designy pro kombinézy už od svého vzniku. Nyní má za sebou několikaletou zkušenost s unikátní technologií tisku přímo do kůže. Lze využít nabídky provedení původní PSÍ nebo najít inspiraci za pomoci našich odborných prodejců a nebo….navrhnout si originál kombinézy, jaký svět ještě neviděl ☺ Nápadů a variant je nekonečně mnoho, protože fantazii meze neklademe.

A přesně takto postupoval náš zákazník, Jakub Vráblík. Nápad na design, který se zrodil v jeho hlavě, si zpracoval sám. Je totiž velmi kreativním a talentovaným designérem vlastnícím studio FOFR Design. Objednávku přebrala naše konstrukce. Slečna konstruktérka vytvořila střih kombinézy na míru Jakubovi.

Tento střih jsme odeslali do výroby a tam na vysoce přesném katru vyřezali jednotlivé díly kombinézy z kůže upravené speciálně pro tisk. Naše výroba podle podkladů objednávky rozkreslí design jednotlivých dílů kombinézy v grafickém programu. Data jsou zadána a pak už se dějí věci….takto se rodí originál.

Výroba mezi tím zpracovává ty části kombinézy, které se později budou kompletovat. Tj. podšívka, měkké a tvrdé chrániče, díly z kevlarové streče.

Všechny dosud odděleně zpracovávané díly se v jednom okamžiku potkají a naše zručné švadlenky z nich vytvoří tuto kombinézu, toto luxusní dílo.

Všimněte si, že kombinéza využívá efektu fluo(zářivého) podkladu a černého tisku. To je na silnici nepřehlédnutelná kombinace a o bezpečí našich zákazníků nám přeci jde. Navíc technologie tisku nám umožňuje omezit množství švů a tím rovněž přidáváme na Vaší bezpečnosti. Bylo testováno na závodních okruzích a PSí kombinézy oblékají i jezdci Moto GP. Tam je žádoucí co nejnižší hmotnost kombinézy, jde doslova o gramy. U této tištěné technologie se samozřejmě nižší hmotnost projeví, protože nic navíc – loga atd. se nemusí našívat, vše se natiskne přímo do kůže. Tak co, dostala se Vám technologie tisku přímo do kůže pod kůži :-) ?Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.