BMW Motorrad v Českých Budějovicích

FilipT, foto: autor 12.11.2014

fotka

Na severním okraji Českých Budějovic vyrostl nový showroom BMW společnosti ACR auto, který od září nově obsahuje i samostatnou část vyhrazenou pro autorizovaný prodej a servis motocyklům BMW. Majitelé bavoráků z jižních Čech tak rázem mají svoji oblíbenou značku přímo v dosahu.

Na adrese Okružní 49 vyrostl moderní areál splňující nejnovější standard BMW s přísnými nároky na design, plochu i zázemí. Během naší návštěvy se na ploše přes 150 metrů čtverečních vyhřívaly všechny modely současné nabídky BMW, hned vedle si můžete osahat příslušenství v podobě oblečení, přileb a další výbavy...

Co asi bude milovníky BMW zajímat nejvíc, je autorizovaný servis BMW s vyškoleným personálem a samozřejmě rychlé dodávky náhradních dílů přímo z centrálního skladu značky. A během servisu vašeho jednostopého miláčka si můžete třeba zajet vyzkoušet některou z testovacích mašin a ochutnat nové modely – ACR auto si drží kolem pěti kusů testovacích mašin!

ACR auto během příští sezóny připraví řadu zajímavých akcí pro své zákazníky i zájemce o motocykly BMW, podobně jako letos, kdy v Budějovicích proběhla BMW Road Show. Více informací najdete na těchto webových stránkách ACR auto.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.