BMW-TVS K03 první náznaky

FilipT 29.1.2015

fotka

Značka BMW se nijak netají tím, že během pár let rozšíří svoji nabídku také o maloobjemové stroje vyráběné ve spolupráci s indickými partnery. A na svět již také unikly první snímky z testování prototypů. Jaký bude stroj vyvíjený pod kódovým označením K03?

Po německých silnicích už se prohánějí první prototypy, zatím mohutně zamaskované černými plasty, řada detailů již ale je zřejmá. A vypadá to, že základ motocyklu bude navazovat na koncept TVS Draken představený před rokem a půl na výstavách. Pod plasty prototypu se pravděpodobně skrývá plochý světlomet ve stylu Drakenu, podobný je také tvar nádrže, či malý zadní blatník s LED koncovým osvětlením.

Koncept Draken

Koncept Draken používal motor 300 ccm, ale velký chladič a mohutný výfuk naznačují, že by se mohlo počítat i s vyššími objemy – zvláště když konkurenční KTM Duke pracují s hodnotou 390 ccm. Vepředu najdeme obrácenou vidlici USD a radiální brzdič, vzadu pak pěkně tvarovanou kyvku a šestipaprsková kola obutá do pneumatik Michelin Pilot 110 vepředu a 150 vzadu. Nový model BMW-TVS se pravděpodobně představí na podzimních výstavách 2015.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.