Motosalon poprvé v Praze

motodenik.cz 12.2.2011

fotka

Před rokem se poprvé ukázal koncept alternující výstavy mezi Brnem a Prahou. První ročník nové výstavy Motosalon pořádané s podporou většiny oficiálních dovozců motocyklů byl úspěšný a podle pravidelného plánu střídání se letos celý peloton Motosalonu přesune na výstaviště v Praze Letňanech. Paradoxně celou akci pořádá společnost BVV z Brna, ale to vás návštěvníky zajímat nemusí, pojďme se raději podívat, co Vás čeká.

Výstava Motosalon bude otevřena každý den od 10:00 do 20:00 a v neděli do 17:00. Výstavu najdete na výstavišti PVA Letňany s výbornou dostupností metrem i autem, k dispozici bude i obrovské parkoviště. Vstupné je 150,- Kč pro dospělého, termín otevření výstavy je od 3.3 do 6.3.2011. Výstava bude ve dvou halách 1 a 2 a dostanete se sem nejlépe metrem - stačí nechat auto na kterémkoli odstavném parkovišti u metra C a za chvíli jste na konečné v Letňanech a k bráně to máte zhruba 500 metrů, navíc s možností svézt se i ten kousek kyvadlovou dopravou. Kdo přijede autem až na výstaviště, může se spolehnout na takřka neomezené parkovací plochy moderního areálu.

Jednostopé novinky

Největší expozici nabídne i letos Honda, na ploše 630 metrů ukáže řadu novinek, mezi nimi i odvážného průkopníka nové kategorie - Hondu Crossrunner. Ve velkém stylu se budou prezentovat i další dvě japonské značky Suzuki s novými GSXR a GSR750 či Yamaha třeba s letošním modelem Super Tenerky. Těšit se můžete i na důstojné americké zastoupení Harley Davidson, či rakouské stroje KTM.

Italské barvy bude již tradičně hájit společnost A-Spirit, která na výstavu přiveze Aprilii a Moto Guzzi a letos ji poprvé doplní i dalšími značkami z koncernu Piaggio - skútry od Aprilie, Piaggia a Vespy. Nejsilnější karty ovšem na výstavě vynese asi expozice BMW, nové šestiválcové cesťáky K1600GT a K1600GTL budou určitě velkými hity výstavy. Pokud hledáte nižší ceny a jste fanoušky čínské produkce, může vás zaujmout značka Loncin a Yuki.

Svou výbavu můžete doplnit u řady vystavovatelů, najdete tu stánky MBW s novou kolekcí, tradičního českého výrobce kombinéz PSÍ, dále Paolo, Nokamoto a mnoho dalšího, očekávat se samozřejmě dají i nějaké ty výstavní slevy. Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program. Pokud jste ještě nehlasovali v anketě Motocykl roku, budete si zde moci prohlédnout většinu nominovaných strojů a rovnou vyplnit hlasovací lístek, zastoupeny budou autodromy, školy jízdy.

Stánek Motodeník

Na výstavě samozřejmě nemůže chybět stánek našeho webu Motodeník. Na našem stánku budete moci obdivovat nádherně zrenovovanou Jawu se sajdou a další stroje na dvou a více kolech. Nebudou chybět samolepky, hostesky a budete moci sdělit své názory na web nebo přinést nový nápad. Najdete nás v hale 2 hned vedle expozice Autodromu Brno a Suzuki.

Další informace najdete na stránkách výstavy Motosalon.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.