Výstava Motocykl po patnácté

motodenik.cz 12.2.2011

fotka

Ani ne za týden se otevřou brány holešovického výstaviště a vpustí návštěvníky na tradiční výstavu Motocykl. Letošní výstava bude hlavně o nápaditých stavbách v samostatné hale Bohemia Custom, ale najde se zde i řada úplně nových modelů.

Výstava začíná ve čtvrtek 3.3. a potrvá až do neděle šestého. Otevírací doba je každý den od 10:00 do 20:00, v neděli pak do 17:00. Ceny vstupenek zůstaly stejné jako v loňském roce a dospělý zaplatí rovnou stovku. Pokud se vám platit nechce, můžete vstupenky vyhrát v naší soutěži. Děti do šesti let a držitelé průkazu ZTP jdou na výstavu zdarma. Zlevněné vstupné pro školy je pak za 80.

Nové motocykly

V prostředním sále Průmyslového paláce najdete věhlasné značky jako je Ducati, MV Agusta, Husqvarna a také prototyp nového českého šestiválece FGR - připravované největší mašiny na světě po stránce objemu motoru.

Vedle nich najdete luxusní choppery a cruisery značky Victory! Tradičně zde bude také mnoho prodejců příslušenství a vybavení. V Křižíkových pavilonech je expozice Dakaru, kde budete moci vidět i motocyklové speciály našich závodníků.

Bohemia Custom

Velmi živo bude v levém křídle, které kompletně obsadí výstava Bohemian Custom Bike. Letos poprvé je soutěž motocyklových customů, ve které se utkají unikátní motocykly stavěné na zakázku, součástí Mistrovství Světa motocyklových customů pořádaného nadnárodní agenturou AMD! Krásné stroje, které jsou mnohdy jen jedinými dostupnými originály, bude doprovázet řada atraktivních módních přehlídek a rockových koncertů až do pozdních večerních hodin. Třešinkou na dortu bude fotografování krásných modelek před zraky návštěvníků v profesionálním fotografickém studiu.

Stánek Motodeník

V pravém křídle Průmyslového paláce bude tříbarevný stánek Motomedia s prezentací webu Motodeník. Sem jste samozřejmě srdečně zváni. Na našem stánku bude stát závodní skútr, závodní dragsterový speciál a RZR. Můžete zde dostat samolepku našeho webu, vyfotit se na s naší hosteskou nebo sdělit své nápady někomu z redakce. Rádi Vás tu uvidíme.

Další informace najdete na adrese www.motocykl-praha.cz.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.