H-D Battle of the Kings

FilipT, TZ H-D 2.4.2015

fotka

Podívejte se s námi na zákulisí přestaveb modelu H-D Street 750. Ve všech dealerstvích Harley-Davidson v regionu střední a východní Evropy připravili zruční mechanici, které bychom mohli bez ihned pasovat na Krále Customů, svou jedinečnou přestavbu modelu H-D Street 750 a zapojili se tak do celoevropské soutěže The Battle of the Kings.

Ze zbrusu nového modelu tak 17 dealerů připravilo 17 motocyklů ve vlastním stylu a teď už jen čekají, jak si jejich model povede. „V soutěži The Battle of the Kings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavbu až do 24. dubna na www.harley-davidson.cz a zvolit tak opravdového Krále Customů. Slavnostní vyhlášení vítězů se ukusteční 29. dubna na Dark Custom party v centru Prahy,“ popisuje Martin Heřmanský, Country manager H-D pro střední a východní Evropu.

Jak k soutěži The Battle of the Kings přistoupují česká dealerství Harley-Davidson, co na motocyklu H-D Street 750 změnila a čeho by chtěla v soutěži dosáhnout? Zeptali jsme se zástupců pěti našich dealerství.

Harley-Davidson Praha

Co jste změnili na modelu Street 750? - Bezdotykovou spínací skříňku, telefon místo budíku, fuel pack 3, řidítka, zrcátka, LED světlo, brzdové hadice, stupačky a přepákování, úpravu nádrže a předního blatníku, zkrácenou zadní část rámu, lak a gravírování, úpravu stojanu, ruční výrobu hliníkové kapotáže - přední masku, kryty motoru, boční kastlíky, zadní krovku, ruční výrobu výfuku, sedlo, víčko nádrže, blikače, výrobu krytu filtru, otevřený filtr, výrobu držáku SPZ, hydrografiku.

Co byste chtěli dosáhnout v této soutěži? - Dokázat, že krásný motocykl se dá udělat v podstatě z čehokoliv.

Harley-Davidson Plzeň

Co jste změnili na modelu Street 750? - Očesání a výrobu nádrže a části výfuku + pár dílů jako přední blatník, koncovku, páčky, hefty a několik čudlíků od after marketu, zbytek originál H-D díly.

Co byste chtěli dosáhnout v této soutěži? - Vyhrát.

Harley-Davidson Hradec Králové

Co jste změnili na modelu Street 750? - Kola: Dyna (přední rozměr: 110/80-19, zadní rozměr: 150/70-17), zadní převod: řetěz, řidítka: vlastní konstrukce, integrované blinkry, přepákování: Sportster, ovladače: Softail, přední lampa: Softail, integrovaný tachometr, nádrž: změna v uložení a v konstrukci, zadní blatník: vlastní konstrukce, zadní světlo: V-Rod, boční kryty: vlastní konstrukce, sedlo: Sportster, rám: Podsedlovka – částečně upravena, přední vidlice: vlastní konstrukce.

Co byste chtěli dosáhnout v této soutěži? - Vyhrát a změnit pohled veřejnosti na model Street 750.

Harley-Davidson Brno

Co jste změnili na modelu Street 750? - Custom lakování, led přední světlomet, sedadlo, stupačky, rukojeti, koncovku výfuku, krytky šroubu, ozdobné kryty Dark Custom a drobné kosmetické úpravy.

Co byste chtěli dosáhnout v této soutěži? - Cílem nebylo postavit motocykl podle mých zkušeností a pocitů, ale vyjít vstříc požadavkům uživatelům, kteří stojí o funkční, praktický motocykl se kterým chtějí zažít spoustu zábavy a hlavně si užít jízdu za rozumnou cenu. Mým cílem bylo ukázat, že lze dosáhnout cenově dostupného custom motocyklu pro mladé lidi a lidi, kteří chtějí být sami sebou.

Harley-Davidson Ostrava

Co jste změnili na modelu Street 750? - Vycházeli jsme z konceptu motocyklu vhodného pro mladší jezdce, určeného do městského provozu, proto jsme zvolili lehce sportovní design. Vsadili jsme na nápaditá a velice moderní kola jiných rozměrů, než jsou standardní. Vzhled jsme pak doplnili změnou tvaru stávající palivové nádrže a modifikací zadní části motocyklu. Poté jsme přešli k drobným úpravám, jako je precizně zpracované sedlo, úpravy výfukového potrubí, tvaru tlumiče a mnoho dalších detailů, které dozajista neuniknou zkoumavému oku zájemců o tento motocykl.

Co byste chtěli dosáhnout v této soutěži? - Chtěli bychom ukázat, že naše práce je na profesionální úrovni. Budeme rádi, pokud náš motocykl zaujme a přivede nás k vítězství.

Zvolit nejlepší přestavbu H-D Street 750, ať už od českých dealerství nebo od ostatních 12 dealerství regionu CEE je možné na www.harley-davidson.cz. Dodejme, že vítěz regionu CEE a vítězové národních kol z ostatních zemí se poté setkají na jedné z nejprestižnějších evropských new-wave custom soutěží Wheels & Waves, která proběhne 11. – 15. června 2015 v Biarritzu ve Francii.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.