Pozvánka na HONDA FEST 2015

FilipT, TZ Honda 10.4.2015

fotka

Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou 3 celodenní vyjížďky po ČR i s jedním výletem do Rakouska. "Základním táborem" bude Wellness Hotel Frymburk. Nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

Termín akce: 27-31.5. 2015, Příjezd je ve středu 27.května odpoledne/večer a odjezd v neděli 31.května v dopoledních hodinách.

Místo konání akce: Wellness Hotel Frymburk****, Lipno-Šumava (www.hotelfrymburk.cz)

Jak se na akci přihlásit: prostřednictvím autorizovaných dealerů Honda. Doporučujeme dealera osobně nebo telefonicky kontaktovat a předat mu údaje nutné pro registraci. Účastnický poplatek: 3.590,-Kč vč.DPH/osoba zahrnuje:

- 4x ubytování v hezkém čtyřhvězdičkovém Wellness Hotelu Frymburk (ve dvoulůžkovém pokoji při obsazení dvěma osobami), místní poplatky,

- 4x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu),

- 1x vstup do hotelového aquaparku + možnost využití slevy na další vstupy do hotelového aquaparku, do saunového světa, solné jeskyně a na wellnessové procedury.

Večerní program - živá kapela, disco, kaskadérské vystoupení Míry Lisého, prezentace, soutěž o ceny... Každý účastník dostane tričko s logem Honda Festu, nálepku na motorku a podrobný tištěný itinerář s trasami. Neváhejte - počet míst je limitován kapacitou ubytování!!! POZOR! MAJITELÉ NOVÝCH MOTOCYKLŮ: GOLD WING, F6B GOLD WING A F6C GOLD WING MAJÍ ÚČAST NA AKCI ZDARMA! (Podmínkou je zakoupení nového motocyklu Honda prostřednictvím autorizovaného dealera Honda v časovém horizontu 1.1.2015 - 23.5.2015).

Těšíme se na setkání s Vámi!

Váš HONDA team

 reklama

Videa

Instagram




Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.