Nový dealer Yamaha Barth Motocentrum v Pardubicích

TZ Barth 29.4.2015

fotka

Motocentrum BARTH vzniklo z myšlenky poskytnout všem příznivcům a milovníkům motocyklů to, co již velmi dlouho v Pardubicích postrádali – moderní a prostorný motosalon.

Slavnostní otevření Motocentra proběhlo v pondělí 20. 4. 2015. Pozvání na tuto významnou akci přijal i Country Manager společnosti Yamaha Motor Middle Europe B.V. pan Hans Zimmermann. Ten společně s výkonným ředitelem Motocentra, Michalem Burkoněm, přestřihli pásku a tím slavnostně otevřeli Motocentrum.

K vidění zde byla i žhavá novinka světa motorek – Yamaha R1, Motocykl roku 2015 v České republice, na kterou směřovala i soutěžní otázka od Martina Blažka. Martin, vedoucího prodeje značky Yamaha, chtěl vědět, jaká je váha plně natankované Yamahy R1. Výherce získal poukaz na zapůjčení motorky z naší motopůjčovny. Pokud se o motorky zajímáte a chtěli byste vidět R1 na živo, neváhejte a přijďte se na ni podívat. K dispozici v našem Motocentru je od pondělí 20. 4. do pátku 24. 4. Na nové prodejně je mimo motorek a skútru široká paleta kvalitního značkového oblečení, doplňků, přileb a příslušenství zejména značek LAZER, SHARK, MODEKA, 4SR, Restless. Samozřejmostí je zároveň moderní a plně vybavený motocyklový servis, který poskytuje komplexní služby 24 hodin denně.

S ohledem na velký úspěch a nadšení z posledního ročníku Rally Dakar, se vedení týmu BARTH Racing rozhodlo pokračovat. Součástí večerního programu bylo tedy představení nového dakarského týmu. Pro ročník 2016 za tým BARTH Racing pojede nová sestava závodníků. Hlavní postavou týmu bude legenda Dakaru David Pabiška, který jel na motocyklu Rallye Dakar již 9x a vždy závod úspěšně dokončil. David Pabiška získal mimo jiné ocenění Světová cena FAIR PLAY UNESCO za záchranu života. Tým BARTH Racing bude na Dakaru 2016 zastupovat také Martin Plechatý na čtyřkolce, který se kromě Rallye Dakar účastní i evropských motocyklových závodů jako třeba Řecko, nebo Rallye Albania. Posledně zmiňovanou v roce 2012 dokonce vyhrál. A POZOR! Na Rallye Dakar 2016 se bude za tým BARTH Racing připravovat také první česká žena na čtyřkolce, a to Ollie Roučková. Ollie má za sebou bohatou závodní kariéru. Rok 2015 začala velice úspěšně, hned v lednu vyrazila do Afriky na závod Intercontinental Rallye a tento závod ve své kategorii vyhrála. Více informací o BARTH Racingu a Rally Dakar se dozvíte na webových stránkách. www.barth-racing.cz

Závěr večera oplýval půvabem a krásou. K vidění zde totiž byly 3 nejkrásnější dívky České republiky roku 2015. Přijely si pro klíče od vozů, které jim na rok zapůjčilo Autocentrum BARTH. Neměli to ale jednoduché, svědomitý moderátor Pája Cejnar se chtěl ujistit, zda předává klíče zkušeným řidičkám a tak missky nezapomněl prozkoušet z pravidel silničního provozu.

Další články z rubriky:Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.