Králem customů Harley-Davidson se stala Praha

FilipT, H-D, foto: Jan Altner 30.4.2015

fotka

THE BATTLE OF THE KINGS má svého vítěze! Včera se v pražském klubu Lávka se uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy.

Celou akci doprovázela řada hostů z vedení firmy Harley-Davidson, ale i rockové kapely či tanečnice Poledance. Počasí nám přálo, takže jsme si mohli v nádherném prostředí na kamenném molu pod Karlovým mostem mohli vychutnat pohled na všechny soutěžní motocykly v pozadí se siluetou Hradčan.

Všech 17 dealerství Harley-Davidson regionu východní Evropy mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů. Ten získalo pražské dealerství, které svojí přestavbou (viz www.harley-davidson.cz) zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů.

Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získala Varšava. Během večera byla vyhlášená také speciální cena centrály CEE, kterou obdrželo dealerství v Hradci Králové.

Nyní dealerská soutěž The Battle of the Kings vstupuje do své druhé etapy. V té je možné hlasovat pro devět regionálních šampionů, a to od 11. do 28. května na /www.harley-davidson.cz. Z hlasování následně vzejde pět finalistů, kteří se zúčastní velkého evropského klání během legendární show „Wheels and Waves“, která je zaměřená na customizaci. Probíhat bude 11. - 15. června ve francouzském Biarritzu.

"Jsme nadšeni velkou odezvou, kterou soutěž The Battle of the Kings zaznamenala, což dokazuje i celkový vysoký počet hlasů, které přestavby regionu CEE obdržely,“ říká Martin Heřmanský, country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Harley-Davidson je synonymem pro individualizaci motocyklů, a na to právě soutěž The Battle of the Kings poukazuje. Motocykly Harley-Davidson je možné komplexně přizpůsobit dle vlastních požadavků přes naši dealerskou síť, což žádná jiná značka na světě v takovémto rozsahu nenabízí,“ dodává Martin Heřmanský.

V druhé etapě dealerské soutěže The Battle of the Kings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavby na /www.harley-davidson.cz.

Další články z rubriky:Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.