Honda Africa Twin CRF1000L video a první detaily

FilipT 14.5.2015

fotka

Včera představené první snímky nástupce legendárního modelu Africa Twin dnes Honda doprovodila dalším z řady propagačních videí, tentokrát ale obsahuje záběry z testování prototypů. A podle zvuku a charakteru celé mašiny se opravdu máme na co těšit! Posuďte sami:

Video z testování prototypů

Videozáběry z onboard kamer odhalují řadu detailů a ukazují podobu celého motocyklu. Vidíme na nich zajímavě řešené svody výfuků, sportovní koncovku výfuku s dvojitými vývody, ovladače dvouspojkové převodovky DCT a samozřejmě drátová kola.

Nové přepínače na řídítkách naznačují, že v duchu trendů moderní doby bude nová Africa mít přepínatelné výkonové mapy a s největší pravděpodobností i kontrolu trakce a vypínatelné ABS. Ovladače +/- DCT ukazuje na možnost využití dvouspojkové převodovky s možností automatického řazení, v nabídce ale téměř jistě bude i klasická verze s manuálním řazením a páčkou spojky.

Ta hlavní otázka mezi všemi milovníka "pravého" hardcore endura ale zůstává nezodpovězená, resp nelze ji s určitostí z videa vysledovat: bude mít nová Africa Twin CRF1000L vepředu kolo 19", nebo vysněných 21" ? Dosavadní propagační kampaň Hondy se zvýrazněním terénních schopností by ukazovala na jednadvacítku, na druhou stranu varianta s převodovkou DCT (která sama o sobě znamená nárůst hmotnosti o 10 kg) by zase spíš ukazovalo na devatenáctku....Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.