Jaké byly BMW Motorrad Days 2015 videa + fotogalerie

FilipT, foto: autor, BMW 8.7.2015

fotka

V německém Garmisch-Partenkirchenu se tato akce od roku 2001 konala již po patnácté a můžu potvrdit, že je každým rokem lepší a našlapanější dokonalými akcemi, show, dobrým jídlem a pitím a hlavně desetitisíci motorek!

Video - Wall of Death

Na letošní festival BMW jsme vyrazili s předstihem a navštívili zahajovací Welcome Party v BMW Museu v Mnichově. Když jsme večer dorazili na louky kolem areálu, které se dočasně změnily v obrovské kempy, Už tu bylo slušně zaplněno – aby ne, když zde je k dispozici perfektně připravené parkování, místo na stany a dostatek čistých toalet a sprch jen ve vzdálenosti několika minut pěšky od velkého koupaliště, to vše za symbolickou cenu 7 Eur za celý pobyt za jeden stan! To vše navíc v údolí obklopeném perfektními silnicemi, sem se opravdu vyplatí vyrazit dřív!

Video - Chris Pfeiffer

Video - MINI Stunt Show by Ross Swift

Jádrem akce jsou výstavní stany všech firem souvisejících se značkou BMW, výbavou motorek, cestováním, oblečením, prezentací klubů BMW... a hlavně prezentace historie i současné nabídky značky BMW. A došlo i na budoucnost, byly zde vidět i koncepty 101 a Scrambler, které ukazují přibližný směr novinek připravovaných pro podzimní světové výstavy a sezónu 2016.

K tomu pak plné parkoviště motorek připravených pro hodinové předváděcí jízdy po okolí, enduro park s jízdami do terénu, velká plocha pro show Chris Pfeiffera či automobilů Mini, dále Wall of Death na Motodromu, speciální sekce vyhrazená pro customy a café-racery, které tu mají i svůj závod Sprint Classic Boxer.

Video ve stylu Vintage + Sprint Classic Boxer

Co dál? Obrovský stan pro několik tisíc lidí, kde každý večer zdatně pije a tancuje na koncertech živých kapel i dvě další pódia pro komornější styly hudby. Letošní vedro 35 stupňů se dalo vcelku snést i díky nadmořské výšce 700 mnm. Je toho opravdu strašně moc a nejlépe vám to přiblíží následující fotogalerie níže:

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.