Dámská jízda

PSí HUBÍK 28.7.2015

fotka

Cestování na motorkách už dávno není jen záležitostí drsných zarostlých chlapů v sedle velkých cestovních endur. Často potkáváme i zástupkyně něžného pohlaví. Volba motooblečení vždy hraje důležitou roli, protože při dlouhé cestě vás každé nepohodlí dokáže potrápit. Navíc je jasné, že ženy řeší více než muži i to, jak jim bude motooděv slušet. Oblečení ušité na míru je skvělé řešení. S jednou cestovatelkou na GS 1200 Adventure jsme se potkali a zeptali se na pár věcí nejen k motorkám.

Jak se jmenuješ, co děláš, odkud jsi?

Jmenuji se Klára, pracuji v pojišťovně a bydlím kousíček od Plzně.

Jak dlouho jezdíš na motorce?

Asi 5 let, nejdříve jako batůžek a řidičské oprávnění mám od 9/2012. V tom samém roce přesně měsíc před štědrým dnem jsme přivezli motorku a jezdím od následující sezóny, letos tedy třetím rokem.

Co tvoje rodina, přítel říkají na to, že motorka se stala tvojí vášní, koníčkem?

Přítel mě vlastně k cestování na motorce přivedl. Nejdříve jsem jezdila jako batůžek a po dvou letech mi dodal odvahu abych začala jezdit na vlastním stroji. Co na to říká rodina? No to byste se měli zeptat spíš mojí mamky :-D. Ta zrovna nadšená není, že jsem propadla této zálibě, ale zvyká si :-)

Ty a PSí, byla to jasná volba od počátku nebo cesta poznání?

Značku PSí HUBÍK jsem znala již z dřívějška. Věděla jsem, že tato firma dělá moto oblečení v konfekci i na míru, ale měla jsem je spojené spíš s kůží. Pak jsme pozvali PSí na sraz, který jsme pořádali a byli jsme velmi mile překvapeni jejich přátelským přístupem. Když přijel zástupce firmy Honza Ernest a začal vybalovat figuríny s textilním oblečením nemohla jsem se odtrhnout. Zkoumala jsem kapsy, větrání, střih, materiál a začala se vyptávat a samozřejmě porovnávat s mým tehdy stávajícím oblečením. Honza trpělivě odpovídal na všechny moje otázky a všechno ukazoval. S přítelem jsme se shodli, že PSí je jako další oblečení jasná volba! Při zamyšlení se nad tím, že se jedná o českého výrobce, nad servisem, který PSí zajišťuje a jejich dlouholetou tradicí nebylo co řešit. Ani jsem nečekala, že to přijde tak rychle a ještě ten rok jsem od Ježíška dostala pod stromeček balíček s pastelkami a obrysem oblečení abych si svůj design nakreslila sama. To byla výzva :-)

Co se ti líbí na přístupu PSí? Čím si tě PSí získalo?

PSí si mě jednoznačně získalo tím jak jsou lidští, přátelští a komunikativní. Mám ráda když prodejce umí pracovat se zákazníkem, věnuje mu pozornost a naslouchá... To mě u PSí NIKDY nezklamalo. Kdykoliv navštívím prodejnu přivítá mě úsměv a ochota a to je důvod proč se tam velmi ráda vracím. Přála bych si víc takto zapálených lidí nejen v tomto odvětví.

Design tvého oblečení je tvůj vlastní? Jak vznikl a kdo se na něm podílel?

Oblečení jsme vymýšleli několik dlouhých týdnů (možná vlastně i měsíců :-D). Tím, že jsem dostala omalovánky jako vánoční dárek, měli jsme čas. Díky za to, že jsem oblečení řešila s člověkem kterého jsem znala již ze srazu a další díky za to, že mě nepřizabil v průběhu plánování před samotným šitím. Musel mě mít plné zuby. Prvotní požadavek na barvy jsme měli vyřešený již při měření, ale pak... Chudák Honza, pořád musel něco vymýšlet a upravovat. Vždy se mi něco nezdálo, nelíbilo nebo mi to prostě neladilo. Následně po konzultaci s výrobou proběhla lehká změna střihu a bylo vyhráno. Návrh šel do výroby a za pár dní jsem měla doma přesně to, co jsem chtěla. A musím uznat, že oproti návrhu byl výsledek o mnoho hezčí! A komfort - parááááda...

Využíváš PSí servis (opravy, úpravy, čištění) a jak ho hodnotíš?

Úpravu jsme řešili jednu - zkrácení holeních chráničů a velmi mile mě překvapila rychlost zpětného dodání, vyřešeno bylo obratem. Po sezóně pošlu komplet na čištění samozřejmě přes PSí. Po dosavadních zkušenostech nemám důvod nedůvěřovat. Je jasné, že PSí jsou profesionálové.

Jaké to je proměnit se z motorkářky na modelku? Užila sis focení?

Jako motorkářka a ani jako modelka si nepřipadám :-). Jsem úplně normální baba co jezdí na motorce a nechala se vyfotit. Samotné focení bylo fajn strávené odpoledne a když jsem viděla výsledek byla jsem nadšená.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.