MBW rozšiřuje nabídku o přilby

motodenik.cz 31.7.2015

fotka

Na našich silnicích už jsme zvyklí na to, že značná část motorkářů má na oblečení jako logo výrobce společnost MBW. Je to logické, s tak výborný poměrem cena/bezpečnost.vlastnosti.design = jde o zajímavou nabídku a hodně zákazníků si ji spočítalo a jezdí v MBW. A letos tato jihočeská značka zaplnila poslední mezeru ve své nabídce.

Teď už vás MBW obleče kompletně od hlavy až k patě, protože v její nabídce přibyly integrální přilby MBW. Jde o dva modely – model MBW MIKU z termoplastu, který začíná na cenové hladině dvou a půl tisíce korun a je v nabídce také v docela atraktivním „kamuflážovém“ provedení DIVINO. I tato základní řada již obsahuje vnitřní výsuvnou sluneční clonu, vyjímatelnou antiseptickou výstelku a bradový a nosní deflektor.

Vyšší model integrálky MANIA TORRO už je vyrobený z kompozitních materiálů (RPS Fiberglass) a díky tomu nabídne vyšší bezpečnost i menší hmotnost na úrovni 1300 g. Vyrábí se ve dvou velikostech skořepiny ve velikostech od XS až po XXL a cenovka začíná na čtyřech tisících korun za černou variantu.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.