Vyzkoušejte Husqvarny 2016! Už tento víkend!

TZ Prestige Moto 17.8.2015

fotka

K testování jsou připraveny vybrané modely dvoutaktních (TE125 a TE300)  i čtyřtaktních (FE250 a FE350) modelů nového modelového roku 2016 pro zájemce o vyzkoušení či koupi motocyklu Husqvarna.

Testování je plánováno na trati v Cítově u Mělníka (GPS souřadnice  50°22'43.660"N 14°25'12.020"E, viz http://www.naburiance.cz/ )  v sobotu 22.8.2015 od 10,00 -14,00 hod. (v případě velkého zájmu zájemců bude tento termín dle potřeby pořadatelem prodloužen). Případní zájemci o testovací jízdu se musí předem registrovat na mailu jirka@prestigemoto.cz ,  kde v odpovědi obdrží podmínky, formulář k testování a případně potvrzení termínu/ů pro samotné jízdy. Bez předchozí registrace nelze testování absolvovat!

Předpokladem k úspěšné registraci je zaslání: 

1.)"čitelné" kopie či skenu OP a ŘP, adresy a telefonního čísla 
2.) předložení podepsaného formuláře („Test motocyklů Husqvarna 2015“ (lze i na místě testování)
3.) složení poplatku za testovací jízdu (za první model  400-Kč,  za každý případný další 200,-Kč) - pozn. v případě následné realizace koupě motocyklu u nás budou tyto poplatky odečteny z prodejní ceny.

Podle počtu přihlášených zájemců a podmínek na trati předpokládáme jednotlivé jízdy 15-20 minut s přestávkou 5-10 minut.

Každý testující potvrzuje ve formuláři, že má dostatečné zkušenosti v off roadovém ježdění, podniká testování na vlastní riziko a nebezpečí, zodpovídá za případné škody, které havárií či nevhodným zacházením s motocyklem způsobí a zavazuje se je na vyžádání obratem uhradit.

Každý zájemce - již s dostatečnými zkušenostmi z off roadového ježdění - si musí přinést vlastní vybavení - předpokládáme základní vybavení pro off road (krosové boty, rukavice, chrániče a helma a vhodné oblečení) a musí se dostavit k "odbavení" minimálně 15 minut před dohodnutým termínem zahájení jízdy ke kontrole dokladů, odevzdání podepsaného formuláře k testování a převzetí motocyklu - v případě "prošvihnutí" potvrzeného termínu se budeme snažit najít náhradní, avšak nemůžeme s jistotou zaručit, že se nějaký najde, proto prosím v zájmu hladkého průběhu o včasné přihlášení před jízdou a dodržování stanovených časů zahájení a ukončení jízd, pokud k posunu nedojde z důvodu „vyšší moci“.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.