Confederate G2 P51 Combat Fighter

FilipT 20.8.2015

fotka

Asi nejsledovanější sériový motocykl na světě, který nemůže chybět v garáži žádného hollywoodské hvězdy s příjmem nad milion dolarů měsíčně, se představil v nové verzi G2 P51 vyrobené z leteckého hliníku.

G2 P51 je nejnovější verze Combat Fighter, kterou Confederate vybavli ještě luxusnějšími materiály a komponentami, přestože už to skoro ani nebylo možné. Navíc dostal závodní pětistupňovou převodovku, což je ve spojení s velkým dvouválcem docela zajímavé řešení.

Hlavním vylepšením G2 P51 je plně hliníková konstrukce z leteckého materiálu 6061. Díky tomu se celý obří stroj poháněný vzduchem a olejem chlazeným dvoulitrovým V-twinem a s výkonem přes 200 koní vejde do hmotnosti 226 kg.

Na svět přijde pouze 61 kusů této speciální série, z toho bude 30 v černé barvě a 31 v čistém hliníku. A cenovka? Na tak exkluzivní záležitost to vlastně ani není tak drahé a za cenu v přepočtu cca 3 miliony korun by se třeba ohl najít i nějaký zájemce z Čech? Běžte se honem podívat na svůj zůstatek na účtu...Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.