Chris Pfeiffer končí profi kariéru

FilipT 2.9.2015

fotka

Po několika tisících vystoupení a celkem dvaceti letech profesionálního působení ve stunt-ridingu Chris Pfeiffer oznámil konec kariéry. Přejeme mu vše nejlepší v jeho dalších plánech za řídítky – viz jeho vyjádření níže. A na konci článku si prohlédněte několik videí s tím nejzajímavějším, co Chriss předvedl na kameru.

Milí přátelé, fanoušci a partneři,

Řeknu to stručně – po 20 letech profesionálního ježdění jsem se rozhodl, že je na čase skončit s jízdními show. Je mi 45 let a v uplynulých měsících už bylo hodně těžké jezdit na té nejvyšší úrovni. Ale právě ta nejvyšší úroveň vždy byla mým cílem a vždy jsem říkal, že až se jednou přestanu stále zlepšovat, bude čas skončit a přenechat pole mladším jezdcům.

Během těch 20 let jsem odjezdil tisíce představení po celém světě – vystupoval jsem v 94 zemích! Byly to nezapomenutelné zážitky s mnoha dobrodružnými momenty. Tvrdě jsem pracoval na tom, abych posunul sportovní stunt-riding do zájmu mainstreamu a abych nadchl a pobavil co nejvíce diváků. A byly to opravdu krásné chvíle!

Poslední soutěž ve stunt-ridingu jsem jel v roce 2010 a před nedávnem jsem absolvoval svoje poslední vystoupení. Ale jsem si jistý, že rozhodně nepřestanu jezdit – protože ježdění je můj život. A to se nikdy nezmění.

Díky vám všem!

CHRIS

Video ukázkyVidea

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.