Rock Baby: stylové dětské oblečení, které dobývá trh

TZ Rock Baby 7.10.2015

fotka

Ne každá maminka chce mít dcerku oblečenou do růžové a synka do blankytně modré. Martina Paulenová je jednou z nich. Během mateřské dovolené proto se svým manželem založila e-shop s originálním rockovým oblečením pro děti – a udělala dobře.

E-shop dostal příznačný název Rock Baby a najdete ho na adrese rockbaby.cz. Během dvou let svojí existence několikanásobně rozšířil svoji nabídku – zatímco dříve se orientoval pouze na oblečení pro děti, dnes už v nabídce najdete i stylová trička pro dospělé. A sortiment se rozšiřuje i nadále. „Neustále nás napadají nové a nové motivy, takže sortiment určitě není konečný,“ potvrzuje majitelka Martina.

Rock, hudba i sport

Už teď si na e-shopu můžete vybrat z desítek různých motivů. Některé jsou vtipné, jiné až lehce kontroverzní. Hlavní ale je, že se zcela odlišují od zavedených proudů dětského oblečení. Rockový, hudební nebo sportovní styl v bílých, červených a černých barvách je jako balzám na duši pro všechny, kdo mají po krk všech růžových princezen, Hello Kitty, slůňat a podobných komerčních motivů.

„Víme, že náš obchod není pro každého. Některé maminky a tatínkové mají klasické oblečení rádi. My jsme tu hlavně pro ty, které už tento trend unavuje, a chtějí pro své děti něco jiného. Něco originálního. Ostatně motiv na oblečení si můžou zákazníci navrhnout i sami,“ pokračuje Martina a nepřímo představuje jedinečnou službu jejího e-shopu – vytisknutí motivu na zakázku.

Přesně podle představ

Pokud byste si totiž z nabídky nabízených motivů náhodou nevybrali, máte možnost si jakýkoliv kousek oblečení potisknout vlastním motivem. Nápadům a kreativitě se meze nekladou, e-shop vám potiskne cokoliv a čímkoliv. Stačí jen, abyste svůj nápad převedli na obrázek ve vysokém rozlišení, případně křivky, a poslali e-mailem. O zbytek už se postarají šikovné švadleny a špičkové tiskařské stroje v Rock Baby.

Kdybyste náhohou potřebovali inspiraci, určitě koukněte na oficiální facebookovou stránku e-shopu. Je jí tu přehršel.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.