Honda Africa Twin: Marquez a Barreda video

FilipT, zdroj: Honda 14.9.2015

fotka

Zhruba měsíc před oficiálním představením finální podoby nové Hondy CRF1000L Africa Twin a její prezentací na výstavě v Miláně se na novém modelu pořádně projeli Marc Marquez a Joan Barreda. Jak to vypadá, když si za řídítka Afriky sednou dva mistři a jako é jsou jejich dojmy? To prozrazují následující tři videa ze severu Španělska.

Video z projížďky šampionů

Marc Marquez první dojmy

Vítěz posledního napínavého klání MotoGP z Misana říká: „První jízda s Africou Twin byla fantastická. Můžete jet pořádné dálky hodně vysokou rychlostí, jen ostré zatáčky vyžadují víc pozornosti. Ale na širších cestách se dá jet na maximum a moc jsem si to užil. Nová CRF1000L Africa Twin vypadá jako těžká mašina, ale přesto je skvěle stabilní při skocích. Jednou z nejdůležitějších vlastností je jízdní pozice: hodně pohodlná, při sezení v sedle je dobře rozložená hmotnost a jízda ve stoje dává dobrou odezvu a důvěru"

Joan Barreda první dojmy

Barreda si odskočil z Rally Atacama, aby vyzkoušel mašinu, která stála u zrodu „dakarových“ soutěží. A jeho dojmy? „Pro mě je na téhle mašině nejdůležitější to, že na ní lze vyrazit kamkoli. Elektronika je fantastická, pomáhá v každém terénu. Honda tuhle mašinu udělala hodně podobnou mojí závodní motorce“

 reklama

Videa

Instagram

 reklama


Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.