Devět nových Ducati 2016 a Diavel Carbon

FilipT, foto: Ducati 23.9.2015

fotka

Italský výrobce nám na 16. listopadu, tedy v předvečer výstavy EICMA v Miláně, slíbil představení DEVÍTI nových modelů Ducati. A co víc, Ducati předem oznámila, že dva z těchto modelů vstoupí do nových segmentů, kde výrobce zatím žádný model nenabízel.

První dvě vlaštovky pro sezónu 2016 už Ducati postupně odhalila. Na frankfurtském autosalonu se v rámci prezentace sesterské značky Audi předvedl nový Ducati Monster 1200R. A další novinkou je inovovaný Ducati Diavel ve verzi Carbon, na který se podíváme v druhé části tohoto článku.

Daším modelem, který se dá s velkou pravděpodobností v Miláně očekávat, je nová Ducati 899 a další verze nové populární řady Scrambler, objevily se také nějaké spyphoto nového Streetfighteru... Ale dva úplně nové modely v segmentech, kde Ducati zatím neměla žádný model? Že bychom se v rámci spolupráce s Asií dočkali nějakého menšího objemu, který většina značek do svého repertoáru zařazuje? Nebo uvedení Scrambleru odstartovalo přestup ze silnice do terénu? Nebo že by Ducati dokonce chystala skútr? Nechme se překvapit...

Ducati Diavel Carbon 2016

Technika zůstala stejná, tedy motor Testastretta 11° Dual Spark s výkonem 162 koní, nový je ale kabát, který je z velké části z karbonu. Nový střih sedla se opravdu povedl, to samé platí o novém zakončení výfuků. Podívejte se na následující fotogalerii. Vedle tohoto provedení Carbon bude Ducati Diavel v nabídce ještě ve verzi Dark Stealth.

Další články z rubriky:Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.