Nová Honda CBR500R pro 2016

FilipT, foto: Honda 8.10.2015

fotka

Populární model na českém trhu, který díky zajímavé ceně a sportovnímu designu oslovuje hlavně mladé jezdce, dostane pro příští sezónu facelift a řadu modernizací a vylepšení. Zůstává tak na špičce nabídky v kategorii strojů umožňujících svezení pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2.

Na finální podobu a kompletní fotogalerii s technickými údaji si ještě musíme týden počkat do 15. října – a samozřejmě si ji budeme moci prohlédnout o měsíc později na výstavě EICMA v Miláně. Honda zatím ukázala jen náznak přepracovaného nového vzhledu s agresivními dynamickými tvary. Na snímku je asi největší změnou mohutný výfuk s plastovým krytem, který podle slov Hondy přispívá k centralizaci hmoty a jeho vnitřní konstrukce byla upravena tak, aby stroj vydával příjemný hluboký a ostrý zvuk. Podívejte se níže na srovnání stávajícího a tmavé siluety nového modelu:

Nový design podle výrobce přináší ostře řezané linie vedou od nové přední části se strmě zkosenými dvojitými LED světlomety až po zvednutou zadní část, jež je rovněž opatřena LED světlometem. Další vylepšení zaměřená na jezdce zahrnují nové přední odpružení s nastavitelným předpětím, větší palivovou nádrž s novým odklopným víčkem a nastavitelnou brzdovou páku.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.