Twiins - Handsfree integrované do přilby

TZ Yshop 13.1.2016

fotka

Španělská značka Twiins dodává kvalitní hands-free na motocykly s možností interkom hovoru mezi řidičem a spolujezdcem. Vhodné jsou především pro uživatele, kteří hledají jednoduché a spolehlivé hands-free na motocykl za příznivou cenu. Mezi největší výhody těchto produktů patří jejich uživatelská přívětivost (vše se ovládá jedním tlačítkem a pro kontrolu slouží jedna LED dioda), jednoduchost a skutečnost, že celý systém je integrovaný do přilby. Oproti jiným produktům se na vnější stranu přilby nemusí montovat elektronická jednotka, která je v případě jednotek Twiins umístěna ve sluchátkách. Nevzniká tak riziko nežádoucího aerodynamického hluku způsobeného umístěním vnější elektronické jednotky či jejího nechtěného poškození.

Do integrálních přileb je určena jednotka FF2, která jezdci umožňuje hlasově přijímat hovory z mobilního telefonu a poslouchat instrukce z GPS. Po spárování s telefonem je možné poslouchat rádio či MP3. Pro otevřené přilby je určena jednotka D3, která má stejné funkce jako FF2, ale navíc umožňuje interkom hovor mezi řidičem a spolujezdcem. Pro uskutečnění interkom hovoru musí být jednou z jednotek právě D3. Maximální možná vzdálenost jednotek při interkom hovoru se pohybuje v rozmezí 10 – 20 metrů. Z tohoto důvodu jednotky Twiins nejsou vhodné pro interkom hovory mezi dvěma oddělenými motocykly!

Jednotky Twiins jsou mezi sebou plně kompatibilní a pracují na platformě Bluetooth®. Nabíjí se prostřednictvím USB portu. Plně nabitá baterie vydrží přibližně 7 hodin provozu nebo 200 hodin v pohotovostním režimu.

Ceny

Jednotka D3 do otevřených přileb: 2590,-
Jednotka FF2 do integrálních přileb: 1190,-

Produkt najdete na www.yshop.cz

 reklama

Videa

Instagram

 reklama

Motodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.