Velká soutěž s Mogulem - PRODLOUŽENO!

motodenik.cz 2.3.2016

fotka

Sezona už je za dveřmi a je dobré se na ní pořádně připravit a mít svou motorku v perfektní kondici. K tomu samozřejmě neodmyslitelně patří i výměny oleje. Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát v naší soutěži hned čtyři litry oleje Mogul Moto 10W40 a tričko Mogul Racing. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

PARAMO, a.s., Pardubice, člen skupiny Unipetrol, se tradičně specializuje především na výrobu mazacích a procesních olejů, dále stavebně izolačních asfaltů a silničních asfaltů, parafinů a gačů a dalších rafinérských výrobků. Rafinerie nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry. Pardubická rafinerie má své kořeny v roce 1889 a v roce 2016 slaví 127 let své existence.

Do moderních čtyřtaktních motorů můžeme doporučit český olej MOGUL MOTO 4T 10W-40. Vysoce jakostní motorový olej na syntetické bázi je určen pro mazání vysoce výkonných čtyřdobých motocyklů i čtyřkolek, kde se používá jedna olejová náplň k mazání motoru a převodovky včetně mokré spojky.

Vyznačuje se zvýšenou oxidační a střihovou stabilitou a protiotěrovou ochranou. Zamezuje prokluzu spojky a dokonale ji chrání. Díky optimálnímu složení základových olejů a speciálních přísad účinně chrání motor proti opotřebení, potlačuje tvorbu vysokoteplotních úsad i nízkoteplotních kalů.

Oleje MOGUL MOTO splňují a převyšují požadavky na specifikace API SM a JASO MA2, snižují pasivní odpory motoru a tím přispívají k rychlejšímu nástupu výkonu motoru. Oleje MOGUL MOTO testují a používají i české závodní týmy.

42 Soutěžní otázka

1. Jaký olej použil David Pabiška ve svém stroji KTM 450 Rally Replica na rally Dakar 2016?

2. jméno a příjmení

3. korespondenční adresa

4. email

5. telefonní čísloNápovědu hledejte na stránkách www.barth-racing.cz.

Pravidla:

1. Pořadatelem soutěže je společnost MOTOMEDIA s.r.o. sídlem Vrbova 19, Praha 4, 14700, IČ: 24759601.
2. Soutěže se nesmí účastnit spolupracovníci společnosti Motomedia, ani jejich rodinní příslušníci.
3. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď.
4. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
5. Jména výherců soutěže budou zveřejněna na portálu Motodeník.cz po slosování odpovědí.
6. Přihlášením do soutěže dávají účastníci soutěže souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou, a to k zajištění účasti v soutěži a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Motomedia,s.r.o. a Paramo,a.s. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat.

Soutěž bude uzavřena 09.03.2016 ve 23:59

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.