Kříženec mezi Integrou a Africou od Hondy

Filip Tichý, video Honda 31.8.2016

fotka

Honda ukázala další videoupoutávku a potvrdila, že na podzim představí nový maxiskútr City Adventure s ambicemi nejen na jízdu po městě, ale i na lehčí offroad. Vše nasvědčuje tomu, že finální podoba bude hodně podobná jako koncept představený vloni v Miláně. Jak bude vypadat kří

Robustní konstrukce na drátových kolech a design připomínající novou AfricuTwin, k tomu hodně lákavý drsný zvuk, tak o tomhle stroji by jen málokdo tipoval, že jde o skútr. Hondě se podařilo pokračovat ve vývoji řady Integra a s využitím nových prvků motocyklu NC750X a jeho řadového dvouválce 745 ccm a dvouspojkové poloautomatické převodovky DCT se pustí do lehkého terénu i ve sféře skútrů.

Stejně jako jsou ve světě aut populární modely SUV, roste i poptávka po motocyklech s terénním výrazem a silničním chováním. Proč by to tedy nemohlop zafungovat i u maxiskútrů? Hlavní překážkou samozřejmě bude světlá výška podvozku a jízdní pozice jezdce, protože s nohama dopředu před sebou toho moc neodpružíte v kolenou a nepostavíte se do stupaček.

Video upoutávka

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.