Soutěž o vstupenky na Prague Harley Days

motodenik.cz 29.8.2016

fotka

3. ročník Prague Harley Days se blíží. První zářijový víkend, 2. – 4. září, zažije holešovické Výstaviště třídenní akci pro celou rodinu pod taktovkou Harley-Davidson. Burácení motorů, výstava motocyklů, zkušební jízdy zdarma, koncerty a večerní program, rodinná a wellness zóna, kaskadérská show i zajímavé osobnosti – to vše je možné na Prague Harley Days prožít. Speciálně na akci k nám dorazí i evropský mistr přestaveb a hvězda kaskadérského nebe Maciek Dop Belinski i nejvyšší zástupce Harley-Davidson v regionu EMEA Rob Lindley.

Kaskadérská show slibuje neotřelou podívanou nejen pro milovníky adrenalinu a silných strojů, ale i pro širokou veřejnost. Ta se tak bude moci seznámit s tím, jak se chová Harley-Davidson ve „službách“ kaskadérů, kdy se motocykl prakticky změní na jejich „hračku“. Chybět nebudou ani triky a nečekané prvky i neuvěřitelné možnosti, kam až lze s motocyklem zajít, třeba takové, které jsme doteď znali jen z filmových pláten.

A teď už soutěžní otázka, která vás donutí trochu hlouběji prozkoumat web akce www.pragueharleydays.cz: Jak se jmenuje kategorie soutěže Prague Custom Battle 2016 pořádané v rámci Prague Harley Days, která je vyhrazená pouze pro motocyklové stavby a přestavby poháněné pouze motory vyrobenými v České republice, na Slovensku, nebo v Československu… Jawa, ČZ, Eso, JRM, Ogar, Manet, Tatra (…)?

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou 2 vstupenky na Prague Harley Days (2. – 4. 9. 2016 na holešovickém Výstavišti).

Soutěž již byla ukončena.

Podmínky soutěže:

Soutěž trvá do vyčerpání výher. Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Výherci budou kontaktováni e-mailem 1.9.2016. Přihlášením do soutěže dávají účastníci soutěže souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Soutěž bude uzavřena 1.9.2016 ve 01:00

Videa

Instagram

Motodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.