Nová tvář Yamahy MT-09 a SP pro MT-10

Filip Tichý, foto: Jan Altner, press 4.10.2016

fotka

Agresivní dark Side of Japan ukázala další generaci populárního tříválce MT-09 a k loňské novince MT-10 přidala verzi SP.

Yamaha MT-09 2017

Tahle devítistovka má hodně příznivý poměr ceny k výkonu a na našich silnicích začíná být stále víc vidět. pro příští rok, dostala zase o něco agresivnější výraz díky designu odvozenému od MT10, ale hlavně novou spojku a možnost quick-shifteru.

Změnila se také zadní část a zkrátil s podsedlový rám, nové je i zadní LED světlo. Levá trubka předního zavěšení nyní obsahuje i nastavení tlumení. A poslední velkou změnou je výfuk s plochými stranami.

Yamaha MT-10 2017 a verze SP

Nahatá verze R1, jak se jí v showrooomech Yamahy často říká, podstoupila už po roce na trhu menší inovace, ale hlavně bude nabízena i ve verzi SP se semi-aktivním odpružením Öhlins Electronic Racing Suspension. To automaticky upravuje kompresi a tlumení podle jízdních podmínek. Desítka dostala i barevný displej TFT a samozřejmě také quick-shifter.

Yamaha SCR950

Na Intermotu si odbyla premiéru také scrambler verze 950, která se již v létě představila původně pouze pro americký trh.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.