Triumph T100 a StreetCup z Intermotu

Filip Tichý, foto: Jan Altner, press 7.10.2016

fotka

Loňské novinky z klasické řady T120 letos na jaře doplní lehčí a menší devítistovky, k nim pak přibude ještě StreetTwin verze StreetCup laděná jako café-racer.

Oba modely Triumph T100 a T100 Black nádherně čistě následují klasické rysy historických strojů Bonneville a designéři zaslouží pochvalu za to, jak dokonale se jim podařilo schovat všechny kabely a trubky a rušivé detaily. Na displeji na budících přibyl ukazatel zařazené rychlosti či palivoměr s odpočtem dojezdu na nádrž.

Oba stroje T100 jsou lehčí a mají kratší rozvor než řada T120, potěší hlavně menší jezdce a ty, kteří dávají přednost pohodovějšímu svezení před adrenalinem. Přitom obsahují kromě ABS i vypínatelnou kontrolu trakce, či nabíjecí zásuvku USB. A objednat si můžete třeba i tempomat!

Video

Street Cup je v zásadě Street Twin s řadou změn, které z něj dělají stylový café racer. Od StreetTwinu se liší řadou komponent a doplňků, ale také výfukem a jinou geometrií. Má delší zadní tlumiče a díky tomu i sportovnější posaz více nalehnutý na řídítka.

VideoVidea

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.