BMW v Miláně představí dakarové NineT i inovované K1600GTL

Filip Tichý, foto: press BMW 24.10.2016

fotka

Na domácí půdě na Intermotu se představila dvojice NineT, nově se vedle modelů Racer a Pure ukáže ještě NineT GS v barvách Dakaru. S přechodem na Euro 4 se ale můžeme těšit na modernizovanou techniku populárního GS a Adventure a také na inovovaný nejluxusnější tourer GTL.

V Miláně si také budeme moci prohlédnout bagger K1600B představený před týdnem v Americe. Na techniku řady K1600 je naroubovaná nízká záď po vzoru studie Concept 101.

Pro milovníky klasiky by se měla představit další mašina z řady Heritage, model NineT tentokrát uvidíme oblečený do terénu po vzoru GS a v barvách prvních modelů GS závodících na Dakaru. Finální podoba by měla být hodně podobná konceptu představenému v srpnu na festivalu Wheels&Waves.

Po představení inovovaného sportovního touringu K1600 GT na Intermotu v Kolíně bude logicky následovat i nová verze GTL. I zde kromě malých faceliftových úprav deflektorů, plexi a kufrů a standardu Euro4 přibude aktivní elektronické odpružení, automatické nouzové volání eCall v případě nehodya nakonec elektrická zpátečka.

A jak se přechod na Euro4projeví na inovacích nejpopulárnější řady R1200GS a GS Adventure? Poslední verze už jezdí od roku 2013, takže by byl čas na menší facelift? A samozřejmě novou elektroniku a další nálož asistentů.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.