Ducati 1299 Superleggera předčasně odhalena

Filip Tichý, foto: Ducati microsite 6.11.2016

fotka

Italové mají k utajení stejně ležérní přístup jako k životu, proto není divu, že den před premiérou opět na internet utekly fotogalerie připravovaného projektu Project 1408. Podívejte se na finální podobu Ducati 1299 Superleggera, již zítra přineseme fotogalerii ze slavnostního odhalení a presskitové fitky v plném rozlišení.

Karbonový rám, kola, kyvka i všechny doplňky, k tomu laděný výfuk Akrapovic s parametry pro WSBK a závodní kit, který vyšponuje maximální výkon motoru na 215 koní. Kde jsou ty časy, kdy dvouválce končily na 180 koních a budoucnost měly jen čtyřválce?

Díky karbonové konstrukci se podařilo suchou váhu stlačit na neuvěřitelných 150 kg. Ovšem cena za každý ušetřený kilogram bude vykoupena cenou v přepočtu dost přes dva miliony korun. Ale při oznámeném počtu limitované série 500 motocyklů se určitě najde dost fanoušků, kteří si ji koupí alespoň na showroom a budou se k ní denně modlit, podobně jako před lety k modelu Desmosedici. Další informace přineseme již zítra navečer.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.