Testovací kemp motorek BMW

Filip Tichý, TZ BMW Motorrad 29.11.2016

fotka

Silniční výlety, okruhový trénink a off-road dobrodružství na zcela nových modelech – to v Evropě nabízí jediná značka. BMW Vás zve na Motorrad Test Camp Almeria 2017.

Akce s plným servisem včetně letu, ubytování, transferů, plné penze, motocyklu, benzínu, pneumatik, instruktorů atd. Ať už dáváte přednost vzrušující závodní dráze, silnicím s různými povrchy, štěrkovitému offroadu nebo jedné z mnoha kombinací - sestavili jsme vhodný program pro každý vkus.

Silnice - Touring

Projížďky vedou fantasticky vybudovanými andaluskými serpentýnami od pláže Středozemního moře přes krásné úseky na svazích pohoří až k horské hranici sněhu. Tváří ke slunci a zatáčkami si prostě užívejte života.

Silnice - Adventure

Projíždíme suchá koryta a dostaneme se i na nějaký ten písek a štěrk - při hledání speciálních místech ve vnitrozemí Andalusie. Nemusíte být profesionál, dobrodružné výlety jsou vhodné pro všechny jízdní úrovně. Projedete je s modely BMW Motorrad GS a s běžnými silničními pneumatikami.

ZÁVODNÍ DRÁHA / SPORTOVNÍ MOTORKÁŘSKÝ KOMPLEX ALMERIA

Circuito de Almeria se stal velkým bratrem okruhu Circuito de Andalucía. Oba leží v komplexu motorových sportů v Almerii,, klíčovém bodě pro případné závodní a jezdecké aktivity testovacích kempů motocyklů BMW. Na zajímavě řešených trasách na tréninkovém závodišti si vyzkoušíte velký potenciál BMW S 1000 RR. V kategoriích CLASSIC a SILVER používáme Circuito de Almeria; v kategorii GOLD lze jezdit na obou trasách. Zkušení instruktoři jsou všem účastníkům programů neustále k dispozici slovy i činy.

Off-road / Enduro

Naše offroad výlety jsou důvodem k vášni. Zkušení offroad průvodci s vámi pojednou přesně na vaší úrovni řidičské zručnosti. Začnete v našich přímořských hotelech a pojedete po štěrkových cestách přes hory. Máte zde běžné zkušenosti a scénické a řidičské dovednosti v popředí.

Cesty Paradores

Tento program je světem sám pro sebe. Jedná se o potěšení z jízdy, rekreační zkušenost a objevování španělské kultury. Nabízíme vám nezapomenutelný motocyklový výlet Andalusií. Takto prozkoumáte jižní pobřeží Španělska od Málaga do Murcie, od Středozemního moře po vrcholky pohoří Sierra Nevada. Po celodenní jízdě přespíte v nejkrásnějších hotelech Paradores v této oblasti a vychutnáte si tu nejlepší španělskou kuchyni.

Opakovaný začátečník

Neřídili jste už mnoho let a chcete se dostat zpátky do sedla? Nebo jste teprve udělali řidičské zkoušky a chybí vám praxe? S testovacím kempem pro opakované začátečníky vám pomůžeme rychle na cestu! Můžete trénovat pod vedením profesionálních trenérů techniky prudkého brzdění, úhybné manévry, techniky zatáčení a správnou zrakovou kontrolu. A jakmile budete zase fit, můžete uplatit obnovené znalosti při silniční jízdě v malých skupinkách s maximálně čtyřmi osobami na jednoho trenéra.

Škola zatáček

Dostat se do formy na silnici? Zkusit první metry na závodní dráze? Prostě si obnovit předchozí znalosti? Škola zatáček nabízí vhodný program, školení v různých oblastech, výlet s průvodcem, volbu linky, polohu sedadla a mnoho dalšího. Správný cit pro šikmou polohu v kombinaci se znalostmi o možnostech pneumatik a motocyklu vám dodá enormní nárůst bezpečnosti a vytvoří rezervy pro zvládání obtížných situací.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.