Dokument POD HELMOU má trailer

Filip Tichý, foto: POD HELMOU 4.1.2017

fotka

Dva motorkáři - Petra Grimová a Hynek Bernard před dvěma lety dostali nápad podívat se ostatním motorkářům pod helmu a natočit o nich celovečerní dokument. Před pár dny byl dokončený první trailer, na který se můžete podívat na facebookovém profilu projektu Pod helmou.

Dokument projede životem lidí v jedné stopě od prvního odpíchnutí až k poslednímu zabublání. Zachytí nejrůznější skupiny v nejrůznějších životních etapách – malé závodníky, mladé divočáky, autoškoly, policisty, záchranáře, invalidy, maminy na mašinách, celebrity, cestovatele, motorkářskou legendu, partu nad 60 let a celý dokument uzavírá kněz.

Dokument v tuto chvíli nevzniká pod záštitou žádného veřejného média. Nechtěli jsme, aby se nám do toho někdo montoval. Chceme to udělat co nejlépe podle vlastního vědomí a svědomí. A věříme, že pokud bude stát výsledek za to, cestu k lidem si najde. Chystáme se na filmové festivaly a budeme se snažit dostat i do veřejných médií. Vydané DVD je samozřejmostí.

Na tomto projektu se můžete podílet i Vy, naši čtenáři, prostřednictvím příspěvku na fundraisingovém webu www.startovac.cz/projekty/dokument-pod-helmou. V rámci propagace projektu pomohli i dva herci-motorkáři Jan Révai a Pavel Liška, kteří natočili následující reklamní scénku ;-):

Natáčení reklamního spotuVidea

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.