Ducati SuperSport Party

TZ Ducati Prague 8.2.2017

fotka

Ducati Prague vás zve na sportovně laděný večírek spojený s představením novinky Ducati SuperSport a dalších modelů. Uložte si do diářů - čtvrtek 23. února 2017 - Ducati Párty v Praze na Smíchově!

Tak trochu jiný večírek, kde se představí novinky pro rok 2017 v čele se SuperSportem. Zasoutěžíte si o ceny, pobaví vás stand-up show Karla Hynka, roztančí DJ a skvělou kávu připraví špičkový barista. Připraveny jsou sportovní soutěže o ceny (simulátory, hod šipkami na terč a podobně).

• Stand-up show Karla Hynka

• DJ Magdalena Happyfeet

• Baristická show Ondřeje Hurtíka, BARISTY České republiky 2016

• Foodtruck FOODIN

Startovným za účast v soutěžích podpoříte Dětský domov v Krásné Lípě. Vstupné 150 Kč, 3 nápoje nebo občerstvení zdarma. Vaši účast prosím potvrďte co nejdříve na e-mailu ducati-czech.cz anebo na telefonu 284 821 148.

Od víkendových cest přes ty každodenní, po klikatých cestách i skrz město. Bez ohledu na vaši cestu, připravte se na to zažít vše v novém světle. Supersport perfektně vyvažuje sport a pohodlí, se svými 113 HP a silným točivým momentem je sportovním motocyklem pro každého. Navíc ve skvělém Ducati stylu.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.