GoBikers, vyjížďky s parťáky

TZ GoBikers 4.4.2017

fotka

Na jaře vyšla aplikace do chytrých telefonů, díky které si můžete naplánovat jakýkoliv výlet po České republice a pokud vám bude chybět parťák, díky GoBikers ho jednoduše najdete. Aplikace je zdarma.

Do vašich chytrých telefonů si od 1.3. můžete stáhnout a nainstalovat novou aplikaci, kterou ocení všichni motocykloví nadšenci. Ať už vlastníte superbike, enduro, chopper, skútra, babetu, veterána, ale i tříkolku nebo čtyřkolku, bude se vám hodit aplikace GoBikers, která je určená pro všechny, kteří milují tento koníček a styl života.

A co nám aplikace GoBikers přináší?

V první řadě jde hlavně o nalezení parťáka na společný výlet na motorce. Každý má většinou nějakého kamaráda, se kterým se jezdí projet, ale často se stává, že dotyčný nemá čas. Ať už kvůli práci, rodině či jiným koníčkům. Nemusíte sedět doma, případně jezdit sami, protože díky GoBikers naleznete někoho dalšího, kdo s vámi pojede. Aplikaci využijí i motorkářské skupiny. Už se nemusíte zdlouhavě domlouvat přes různá fóra a skupiny, vše zvládne tato aplikace.

Jak GoBikers funguje?

• Přihlásíte se pomocí účtu na Facebooku nebo přes e-mail.

• Založíte výlet.

• Počkáte, kolik účastníků se přihlásí.

• Potvrdíte výlet, buď všem nebo jen některým.

• Společně pak můžete okamžitě komunikovat díky chatu, který je pro konkrétní účastníky výletu.

Nejdůležitějším faktorem je samozřejmě počet uživatelů. Čím více jich bude, tím je větší bude pravděpodobnost, že najdete motorkáře pro společný výlet po celé naší zemi. Aplikace GoBikers je dostupná pro platformu iOS a Android 4.4 a vyšší. Tedy stahovat můžete na Google play nebo App Store.

Stáhněte si GoBikers a zjednodušte své plány na výlety během sezóny. Ušetříte si spoustu času nekonečným domlouváním a dohadováním, kdy a kam vyrazit. O to víc si pak můžete užít samotnou jízdu na svém stroji, protože na ní budete mít víc času. Navíc potkáte spoustu dalších nových lidí se stejným koníčkem, ze kterých se mohou stát přátelé na celý život.

GoBikers je aplikace pro všechny, kteří vědí, že nejde o cíl, ale o cestu! www.gobikers.cz

 reklama

Videa

Instagram

 reklama

Motodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.