Nový Indian Motorcycle v Praze

Filip Tichý, foto: Jan Altner 24.4.2017

fotka

O víkendu proběhlo slavnostní zahájení nového dealerství Indian Motorcycle a také klubu Indian Motorcycle Riders Group. V areálu Autotrio Praha v Modřanech vyrostl moderní showroom, ale hlavně nadšený tým lidí zapálených pro značku s indiánem ve znaku.

Sklady v areálu firmy AUTOTRIO PRAHA, která je od roku 1996 autorizovaným prodejcem nových vozů Škoda, se změnily na stylový showroom a dealerství Indianu. Kromě motocyklů zde na zájemce čeká i kompletní nabídka doplňků a stylového oblečení.

Na showroomu je připravený úplný přehled současné nabídky značky Indian, tedy Scout Sixty, Chief Dark Horse, Chief Vintage a Roadmaster, ale také původní veterán Scout. Ten připomíná tradici značky, která vznikla již v roce 1901 a je tak nejstarší americkou značkou motocyklů.

Výroba nových Indianů obnovená před několika lety pod křídly amerického koncernu Polaris v současné době jede naplno a sotva stíhá pokrýt poptávku, proto jsou motocykly plánované jako předváděcí pro letošní sezónu již prodané. Můžete se ale těšit na další várku strojů, které již bude možné také vyzkoušet na vlastní kůži. Další informace najdete na webových stránkách www.indian-praha.cz.

 reklama

Videa

Instagram

 reklama

Motodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.