Stylové BMW v Karlových Varech

Jan Altner, foto: autor 8.6.2017

fotka

Nový showroom motocyklů v KV otevřela společnost Dycom, BMW autorizovaný dealer. Vystavené motorky na rozloze 135 m2 zahrnují i speciální stylový prostor pro retrořadu NineT.

Je připravený i prostor pro motocyklové příslušenství a prodej doplňků. Nechybí ani Aktivní příjem do servisu s možností důkladného prohlédnutí motocyklu v příjemném prostředí. Showroom postavený podle nejnovějších standardů BMW Motorrad je navržen také pro prodej ověřených ojetých motocyklů. Samozřejmostí je vyškolený specializovaný personál nejen pro prodej, ale také pro servis.

Samotný showroom je postaven v moderním stylu, tak, aby odrážel svobodu související s motocykly BMW Motorrad. Najdeme tu proto například venkovní terasu pro posezení, cihlovou stěnu se stylovou sedací soupravou či moderní graffiti na stěnách od výtvarníka s přezdívkou Real 143.

Otevřením nového prodejního a servisního místa posiluje BMW Motorrad svoji pozici v Karlovarském kraji. K prodeji jsou samozřejmě připraveny všechny aktuální novinky z výrobního programu motocyklů, stejně jako příslušenství a doplňků jezdce.

Kromě klasických předváděcích jízd se o víkendu se mohli zájemci svézt na kompletní nabídce motocyklu BMW v rámci Roadshow. Pod dohledem zkušených instruktorů celý den vyrážely kolony testovacích strojů do blízkého podhůří. Podrobnější informace, kontakty i umístění najdete na webu www.bmwdycom.cz.

 reklama

Videa

InstagramMotodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.