H-D Discover More 2017 vyhrál Bruno Wintrebert

Filip Tichý, TZ Harley-Davidson 2.7.2017

fotka

Vítězem je Francouz, který absolvoval zkušební jízdu na motocyklu Harley-Davidson Ultra Limited v remešském dealerství H-D v regionu Champagne. Nyní na něj čeká pohádkové léto, které vyvrcholí týdnem snů v USA, jenž pro něj bude znamenat zážitek a zkušenost, na kterou se nezapomíná. Na samotném konci tour bude navíc korunována ziskem zvoleného touringového stroje Harley-Davidson až k vlastním dveřím. O jakou akci šlo? To se dočtete v tomto článku.

V letošním 4. ročníku projektu Discover More stačilo zájemcům o pohádkovou výhru absolvovat pouze jedinou jízdu na některém z motocyklů touringové řady Harley-Davidson a samozřejmě mít notnou dávku štěstí. Celkem se totiž sešlo neskutečných 24 600 žádostí o zkušební jízdu, kterou následně mohli zájemci absolvovat od 30. dubna až do 15. května. Jediným vítězem se stal Francouz Bruno Wintrebert, který se už nyní těší až prožije týden snů v USA se všemi benefity, jenž mu výhra zajistí.

Výhra mi udělala neuvěřitelnou radost, která se ani nedá popsat slovy. Absolutně jsem ani nedoufal, že bych v tak obrovském množství registrací a zkušebních jízd probíhajících v tolika zemích, mohl uspět právě já. Už samotná jízda na H-D Ultra Limited, kterou jsem si při registraci do Discover More zvolil, pro mě byla neuvěřitelným zážitkem, a co teprve samotná výhra. Už teď se nemohu dočkat až vyrazím na tour,“ říká nadšeně Bruno.

Připomeňme, že Bruno svůj týden snů v USA zahájí v Chicagu, dále jej čeká návštěva muzea Harley-Davidson v Milwaukee a osobní setkání s viceprezidentem muzea a pravnukem zakladatele Billem Davidsonem, bude moci okusit jízdu na celé řadě touringových motocyklů Harley-Davidson, užije si tour podél Velkých jezer USA, navštíví výrobní linku H-D v Yorku a prožije i víkend v New Yorku, kdy na cestu dostane kapesné 2 000 eur, aby si jej pořádně užil. A na konci Discover More tour získá pochopitelně vybraný touring motocykl H-D, který mu bude dopraven až do místa jeho bydliště.

Více informací o touringových motocyklech Harley-Davidson naleznete na www.harley-davidson.cz a pokud plánujete léto v jedné stopě, neměly by vám uniknout stránky, které vznikly v rámci jednoho z předešlých ročníků Discover More, s tipy na nejlepší trasy, cesty a zajímavá místa www.greatestrides.eu.

 reklama

Videa

Instagram

 reklama


Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.