The Most Show 29-30.7.

TZ Automotodrom Most 20.7.2017

fotka

Koncert skupiny Laura a její tygři, dobré jídlo, parádní závody a ježdění! Autodrom Most přichází s novým konceptem svých „track days“ pro celou rodinu.

Poslední červencový víkend 29.7. – 30.7.2017 bude mostecký autodrom a jeho celé zázemí patřit všem petrolheadům a motoristickým nadšencům. A nejen těm! Vedení autodromu se nechalo inspirovat úspěšnými zahraničními podniky a přichází s akcí, která je určená doslova pro celou rodinu. Dětská zóna, workshopy, animace, kuchařská vystoupení a hlavně: dobré jídlo a pití, které vám budou servírovat majitelé těch nejlepších foodtrucků, které brázdí naše silnice.

A samozřejmě závody: kromě evropského šampionátu minibiků, agenturních závodů superbiků a okruhových speciálů DMV Gran Turismo, se můžete těšit na kvalitní blues a rokenrol. „Chceme našim fanouškům nabídnout show a ukázat, že autodrom může být příjemným místem opravdu pro celou rodinu,“ dodává marketingová ředitelka ADM, Jana Svobodová.

Festival The Most Show startuje v sobotu v 9.00 a končí v neděli po šesté hodině. V neděli 30. července od 09:00 do 18:00 hodin se zájemci mohou v rámci volných jízd svézt na velkém závodním okruhu ve svém autě či na motocyklu. Návštěvníci mají možnost přespat ve vlastním stanu přímo v areálu autodromu, vstup v předprodeji vyjde na 150 Kč, děti a mládež do 18 let vstup zdarma.

Více informací hledejte na http://www.autodrom-most.cz/cz/the-most-show/.

 reklama

Videa

Instagram

 reklama


Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.