Soutěž o vstupenky na FMX Gladiator Games

motodenik.cz 31.10.2017 zdroj: FMX Gladiator Games

fotka

Již v sobotu 4. listopadu se v Praze představí jezdci světové špičky FMX na FMX GLADIATOR GAMES 2017, aby společně zazářili na nejstarší evropské freestyle motokrosové show. Je jasné, že o napínavé momenty, extrémní výkony ani adrenalin nebude nouze.

Než se O2 arena otřese v základech, rozezní se hudba a vzduchem začnou létat jezdci na motocyklech, sněžných skútrech a dalších strojích, připravili pořadatelé pro návštěvníky speciální Pit party, neboli setkání v zákulisí. Od 14:30 tak budou mít návštěvníci jedinečnou šanci nejen se potkat s hvězdami FMX, ale také proniknout do backstage show, prozkoumat scénu a z bezprostřední blízkosti si prohlédnout a projít nájezdové rampy i stroje jednotlivých jezdců.

Domácími reprezentanty budou bratři Podmolovi, kteří pro tento speciální večer pilují nové triky. Libor poprvé v ČR předvede netradiční front flip neboli salto vpřed, Filip se chystá na double back flip, tedy dvojité salto vzad. Své umění předvedou také Petr Pilát nebo Martin Koreň, který je nyní v top kondici a aktuálně trénuje své triky, aby u diváků i poroty maximálně zabodoval. Ze světových es do Prahy zavítá například Brice Izzo, Daniel Bodin, Jason Cesco, Davide Rossi, Leonardo Fini nebo Ryan Brown a po řadě let se k nám vrátí i Edgar Torronteras, který stál přímo na startu prvního ročníku FMX Gladiator Games v roce 2000.

Nejstarší freestyle motokrosová akce v Evropě, konající se každoročně během podzimu v Praze. Divákům nabízí ty nejlepší FMX triky hvězd světové freestyle motokrosové scény, adrenalinovou zábavu, elektrizující atmosféru i podívanou pro celou rodinu. Pro více informací navštivte webové stránky FMX Gladiator Games na www.fmxgladiatorgames.com. Vstupenky k dispozici v předprodejní síti Ticketporal.cz od 890 Kč.

A nyní již soutěžní otázka – na emailovou adresu soutěž@motodenik.cz nám zašlete e-mailem název nového triku, který připravuje Filip Podmol (nápovědu samozřejmě najdete výše v článku). První dvě správné odpovědi odměníme dvojicí vstupenek na akci.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.