OFFROAD guide Rumunské šotoliny

www.offroad-guide.com 29.11.2017

fotka

Tento měsíc vyšel další díl offroadového průvodce OFFROAD|guide, tentokrát s podtitulem Rumunské šotoliny. Po dvou předchozích dílech (Alpské a Bosenské šotoliny) se v tomto třetím díle podíváte na zoubek Rumunsku.

Rumunsko je sen každého začínajícího cestovatele se sklony k offroadu, takže proč se nevydat zrovna sem. První díl Rumunských šotolin vám ukáže v kostce velkou část Rumunska, kde projedete to nejlepší, ať už to bude šotolina, nebo asfalt.

Na úvod knížky naleznete základní informace o samotné zemi, praktický slovníček a základní mapy. Protože je velká část věnována oblasti Banátu a české stopě, dočtete se i o historii osidlování této části Rumunska. V tomto díle naleznete celkem 18 tras a popis šesti českých vesnic. S průvodcem začnete na severu Rumunska, kde se podíváte na Veselý hřbitov, projedete šotolinové cesty až na hranice s Ukrajinou, dále se vydáte na nejslavnější (ale rozhodně ne nejlepší) silnici Rumunska, Transfagarasan.

Omrknete starou železnici, a luxusním offroadem dojedete až na Transalpinu, která je bohužel asfaltová a pak hurá do Banátu. Že Banát není jen šest českých vesnic, ale i vodopády, památky UNESCO, nebo třeba výborné jídlo, pálenka a srdeční lidé, zjistíte v novém dílu OFFROAD|guide. To vše je zabalené ve formátu A5, na 124 stranách. Podrobnější informace a kompletní nabídku najdete na webu offroad-guide.com.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.