Honda otevírá na Vrbovce pod taktovkou K2 moto

Filip Tichý, zdroj: TZ K2 moto 21.2.2018

fotka

V pražském motorkářském centru na Vrbovce vznikla největší specializovaná motocyklová prodejna Hondy v ČR, která je jako jedna z prvních vybudována již podle nové vizuální identity značky Honda. V Braníku tak v jednom komplexu kromě nové Hondy najdete showroomy značek Yamaha, Suzuki, KTM a MotoMorini. A už nyní můžeme prozradit, že pod taktovkou K2moto se během několika týdnů vrátí i dealerství značek koncernu Piaggio, tedy Aprilia, Moto-Guzzi, Vespa a Piaggio.

Tisková zpráva - Společnost K2 moto, autorizovaný dealer motocyklů, který letos oslaví 25 let trvání tradice firmy, otevřel v únoru 2018 nový showroom značky Honda ve známém motocentru Vrbovka v Braníku. Návštěvníci zde najdou kompletní modelovou řadu, předváděcí motocykly, servis a prodej náhradních dílů, příslušenství, doplňků a vybavení pro motorkáře. Součástí prodejny je i bazar ojetých motocyklů.

V březnu navíc K2 moto otevře v sousedních, nyní rekonstruovaných prostorech také prodejnu značek Piaggio Group, tedy Aprilie, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa a nahradí tak prodejnu provozovanou doposud společností A-Spirit. Z nejzkušenějších zaměstnanců původní prodejny A -Spiritu je složen i nový tým K2 moto na Vrbovce, který všechny dosavadní i nové zákazníky srdečně zve do svých nových, moderních prodejen.

K2 moto těmito kroky realizuje svoji vizi, poskytovat zákazníkům v ČR co nejširší nabídku značek a služeb a budovat místa, kam budou všichni příznivci motocyklů, skútrů, tří a čtyřkolek jezdit sdílet svoji vášeň. Mimo zmiňované Vrbovky provozuje K2 moto také dealerství Yamaha v Nové Pace a v druhé pražské prodejně na Harfě dealerství značek Kawasaki, Mondial a Kymco. K jmenovaným značkám na Harfě přibude v krátké době také značka Husqvarna.

Jednatel a spolumajitel společnosti Jiří Kosina k tomu říká: “Letošní sezóna je pro nás nejvýznamnější v naší historii. Otevření dvou dealerství na známé motorkářské adrese na Vrbovce a k tomu přidání značky Husqvarna v dealerství v Praze na Harfě, je významný krok k naplňování našeho poslání - koncipovat naše obchody jako místa, kde si každý může žít svůj motocyklový sen. Těšíme se, že tímto krokem oslovíme nejen pravověrné motorkáře, ale i ty, kteří kouzlo jedné stopy dosud neobjevili.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.