Superbiky V4 za miliony a fotogalerie z výstavy Motocykl 2018

Filip Tichý, foto: Jan Altner 1.3.2018

fotka

Kromě Jawy zmíněné v druhém článku se na výstavě v Holešovicích představily dvousetkoňové novinky s motory V4, krásné cruisery, závodní týmy i obrovský pavilon přestaveb.

Italská Ducati Panigale V4 pro letošní sezónu přezbrojila z tradičních dvouválců na véčkový čtyřválec. Výkon přes 230 koní už potenciální majitele jednoznačně směruje na závodní okruhy a hodně si slibuje od působení v šampionátu WSBK.

Naopak britský Norton V4 se stejnou koncepcí motoru V4 je spíše exkluzivní kusovou stavbou pro milovníky. S divokým chromovaným designem a cenovkou atakující milion korun už by asi na okruh vyrazil jen hodně odvážný majitel.

Na výstavě na návštěvníky kromě již zmíněné Ducati čeká řada dalších značek jako Moto Morini s novinkou Milano a Corsaro 1200 ZZ.

Velkou expozici ve střední hale obsadil Triumph s novinkami jako Bonneville Speedmaster či důkladně inovovanými cestovními endury Tiger 800 a Tiger 1200.

Hlavní zastoupení na pražské výstavě ale mají cruisery, které tradičně zastupují americké značky Harley-Davidson a Indian.

Za zmínku určitě stojí i expozice Adiva, Benelli, CF Moto, KTM, Keeway či MV Agusta.

Máme tu i dalšího zástupce britského impéria, indické značky Royal Enfield. Ta na náš trh poprvé dovezla první model asijského cestovního endura Himalayan s půllitrovým jednoválcem.

Drsnější stránku motorkaření si mohou návštěvníci osahat na stánku MRG dakarových závodníků, kde jsou k vidění motocykly a čtyřkolky, které se před týdnem vrátily z jihoamerického Dakaru.

Holešovický Motocykl je tradičně spojený se soutěží přestavěných motorek Bohemian Custom Bike.

Fotogalerie Bohemia Custom Bike:

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.