Motodeník a poděkování z Motosalonu

Filip Tichý, foto: Jan Altner 12.3.2018

fotka

Úžasná atmosféra na výstavišti vydržela až do nedělního večera. Díky zajímavým strojům na našem stánku i výzdobě a promítání ukázek z našich motocyklových testů a reportáží se u nás zastavila neuvěřitelná spousta milovníků motorek.

Naše hlavní poděkování proto patří všem, kteří se na stánku zastavili na kus řeči a zeptali se na některý z redakčních testů, na zkušenosti s výbavou z recenzí, poradili s vylepšením webu o další obsah nebo jen tak pochválili náš přístup. To je ta šťáva, která nás pak pohání během zimy – tedy kromě výborného sedmiletého rumu Havana Club, který jsme měli na stánku připravený pro naše hosty a partnery.

Velké poděkování ale patří i partnerům a značkám, jejichž motocykly jsme na našem stánku vystavili. Vybírali jsme podle špičkového designu, jmenovitě se v expozici Motodeníku ukázala Yamaha XSR 900 přestavěná na polokapotovaný café-racer dealerstvím Motoshop Kabourek. Vedle ní stojí Harley-Davidson 1200 Roadster v decentní úpravě od dealerství Harley-Davidson Brno.

Skútry zde zastupovala kombinace italského šarmu a stopětadvacítkového motoru Piaggio Medley 125 S v červené barvě od importéra všech značek Piaggio, skupiny Faber Moto, který přivezl i další motocykl Moto Guzzi V7 III Stone. Také zástupce cestovních endur patřil mezi italskou desigovou špičku a za zapůjčení Ducati Multistrada děkujeme společnosti D Moto.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.