Memorandum H-D a velvyslance USA a stříhání metru 115to115

motodenik.cz 14.3.2018

fotka

Na půdě velvyslanectví USA v České republice podepsali velvyslanec USA Stephen M. King a organizátoři pražských oslav výročí založení značky Harley-Davidson memorandum o záštitě velvyslance nad celou akcí.

„Jsem velmi rád, že hned v prvním roce mého působení ve vaší krásné zemi mohu podpořit akci, která minimálně na evropské úrovni spojuje USA a jeho žijící motocyklovou legendu s vlastí nejstaršího Harley klubu na světě. Je to pro mne i pro USA o to důležitější, že letos tomu bude 100 let od vzniku vaší demokratické republiky, události, na které se má země tak významně podílela,“ uvedl při podepsání memoranda velvyslanec USA Stephen M. King.

Organizátoři oslav považují podporu amerického ambasadora za velkou čest. „Memorandum je jasným signálem, že oslavy nebudou jen lokální akcí, ale přesahují svým významem hranice naší země. Praha je pouze jedním ze dvou měst na celém světě, kde se 115. výročí Harley-Davidson bude slavit,“ připomněl zástupce organizačního týmu a spolumajitel H-D Praha Jaroslav Vavřina. Dodal, že podepsání memoranda pomůže propagaci akce nejen u nás, ale i v celé Evropě.

4. července zahájí oslavy koncert další legendy, rockové skupiny Rolling Stones na výstavišti v Letňanech. Od 5. do 8. července 2018 bude na Výstavišti Holešovice k vidění hlavní expozice, další místa oslav budou rozeseta po celé Praze a středních Čechách. Součástí bude i spanilá jízda napříč Prahou nebo největší výstava motocyklů Harley-Davidson v Evropě. Veškeré podrobnosti o místech a akcích najdete na %. h-d.prague115.com%h-d.prague115.com%.

Víkendové stříhání metru 115 to 115

V sobotu proběhla v klubu Hard Rock Café další akce související s přípravami na oslavy 115. výročí značky Harley-Davidson. Přesně 115 dní před začátkem vyrobili účastníci párty obrovský papírový „metr“ se vzkazy a přáníčky pro značku H-D a na konci večera rovnou odstřihli první dílek.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.