Mostecký Ducati den a Ducati Tour 2018

TZ Ducati Czech 27.3.2018

fotka

Již v dubnu začne 9. ročník seriálu testovacích dnů Ducati a poběží každou sobotu do začátku června. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů v čele s Panigale V4. Kromě toho letos Ducati opět pořádá tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 20. června 2018.

Již podeváté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s vybranými dealery. DUCATI TOUR 2018 zahájí 28. dubna tradičně v Milíně u Příbrami a v následujících šesti víkendech objede doslova celou republiku.

Termíny a místa:

28. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

5. května - Brno – pořádá D MOTO s.r.o.

12. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.

19. května – Děčín – pořádá Profimoto.cz

26. května – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.

2. června - Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.

9. června – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto

20. června – DUCATI DEN – Autodrom Most - pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

Během DUCATI TOUR 2018 budete mít možnost vyzkoušet téměř všechny aktuální modely značky Ducati. Nebude chybět první produkční čtyřválcový superbike Ducati Panigale V4 a čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii silniční sportovní motocykly. Dále nová Multistrada 1260S, Scrambler 1100 ani bestseller loňské sezóny Multistrada 950. Doplní je Monster 797, Monster 821, Monster 1200S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel S, Diavel, 959 Panigale, SuperSport S a Ducati Scrambler Desert Sled. Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte naše webové stránky www.ducati-czech.cz.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

DUCATI DEN v Mostě

Letos se opět uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 20. června 2018. Podrobnosti najdete včas na našem webu nebo FB. Sledujte nás! Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148. Více informací najdete na www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.