Moto Guzzi V7 III Limited

Filip Tichý, foto: Moto Guzzi 22.6.2018

fotka

Nádherná V7 je opět v nabídce v chromovaném provedení, byť jen v omezeném počtu celkem 500 kusů. Stejně jako před deseti lety, kdy byla na trhu verze chromovaná Sport s koženými doplňky, po které se mezi sběrateli jen zaprášilo.

Novinka se představila na festivalu Wheels & Waves zasvěcenému stylu café-racer a především scrambler. Správná mašina pro tento festival ve francouzském Biarritz totiž musí kromě stylového racera odvézt ještě surfové prkno nebo alespoň skateboard.

Kromě chromu se tentokrát přidávají i karbonové díly a broušený hliník, ze kterých ale kromě nostalgie do minulosti vyzařují moderní rysy a funkce. Popisovat jednotlivé komponenty nemá smysl, pokochejte se sami na snímcích.

Přístrojovka je striktně analogová v jediném budíku, všechny "zbytečné" informace se pak schovávají v malém displeji. Za exkluzivitu si Guzzi nechává zaplatit, přesto je prodejní speciálu poměrně dostupná, za 10,290 Eur (cca 260 tis korun) na trhu podobný klenot určený spíš do obýváku než do garáže nepořídíte (pro srovnání, nejlevnější verze V7 III stojí 199 tisíc).

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.